07 Mayıs 2013

Exper Müşteri Hizmetleri ve Teknik Servis İlgisiz!

Exper marka Dizüstü bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayarımın Bios'unu güncelleme gereği duydum. Müşteri ilişkileri ve teknik servisten gerekli yardımları alamadım. Ürünün resmi sitesindede Bios dosyaları bulunmuyor. Firmanın genel merkezinden dosyaları istememe rağmen Dosyaları gönderemeyeceklerini söylediler. Böyle seymi olur.Bir ürünü satıyorsanız sattığınız ürününle alakalı hertürlü teknik desteği vermek zorundasınız. Mecburen yetkili servise yönlendirmeye çalılsıyorlar. Kendim yapabileceğim bir iş için niçin yetkili servise gideyim. Teknik servis anlayışı ve müşteri memnuniyeti diye bir şey söz konusu değil firmada.

Necmettin 2.286 Okunma

Cevaplar

 • Exper Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli kullanıcımız, Ürününüz ile ilgili bios desteği yetkili servislerimiz tarafından verilebilmektedir. Size en yakın servis noklatsına http://www.exper.com.tr/destek/yetkili-servisler bağlantı adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

 • Necmettin 10 Mayıs 2013

  Ya halen Bahane uyduruyorsunuz..Cihazımın Garantisi bitmiş.. Biosunu guncelemem gerek ve siz halen kalmış bana sacma sacma sebepler bahaneler uyduruyorsunuz.. YAZIKLAR OLSUN SİZİN Verdiğiniz hizmete.. MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİZE YAZIKLAR OLSUN..

 • Exper Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Müşteri Hizmetleri olarak garanti kapsamında donanımsal konularda bilgi/teknik destek verebilmekteyiz. İşletim sistemi/yazılımsal konular garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Bios ile ilgili söz konusu ürüne ait yazılım desteği veren ürün üzerindeki lisans işleminin devre dışı kalabilir olması göz önünde bulundurularak paylaşılamamaktadır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

 • Exper Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüzün bios yazılımı çeşitli güvenlik ve risk oluşturan nedenler dolayısıyla paylaşılamamaktadır. Değerli müşterimiz, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön