08 Şubat 2014

Exper Müşteri Hizmetleri Telefonlarına Cevap Vermiyor

Casper müşteri ilişkilerini bir kaç kez aradım telefondaki robot bekleme sırasından bahsediyor ve iki kez aradım telefonda 20 dakika bekledim ama telefon meşgule düştü. Bu mesajı yazarken de 7 dakikadır telefonum açık ve bekleme gereken tahmini süre 14 dakikaymış. Müşteri ilişkileri telefonlarına cevap versinler.

Ayrıca 2. kez tamire giden cihazım hiç elime ulaşmadan arıza tekrarı yapmış ve verdiğim yetkili servis cihazı tekrardan servise göndermiş ve hala cihazdan bir haber alamıyorum. Cihazın yenisi talep edeceğim ama müşteri ilişkileri hala beklememi söylüyor.

Mesut 86 Okunma

Cevaplar

  • Exper Temsilcisi07 Mart 2014

    Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön