Exper Cihaz Belleği Sorunu!

Alican E. |

Bende Exper Easypad h7e ürünü bulunmaktadır. Cihazın belleği dahili bellek ve nand flash olarak ayrılmış durumda. Şikayetimin konusuna gelince; google play store dan 1 gb ın üstünde uygulama indirmek istediğimde cihazda yeterli alan yok sorunu alıyorum.

Yani o boş olan 5-6 gb lık kısma uygulama inmiyor. Merak ediyorum acaba neden tableti alırken hafızası 8 gb diye milleti yanıltıyorsunuz. Bu hafızaları birleştirmenin yolunu lütfen en kısa zamanda bana iletin.

Etiketler :

İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alican E.
  08 Aralık
  13:25

  ya niye kimse ilgilenmiyor exper hala geri dönüş falan yapmadı bu nası bi sorumsuzluktur kardeşim

 • Alican E.
  21 Ekim
  13:06

  Neden hala geri dönüş yapılmadı bana? Gerekli yönlendirmeler yapılacak yazmışsınız ama hala ortada bi sonuç yok. Exper'in müşteri hizmetleri gerçekten çok yetersiz

 • Alican E.
  21 Ekim
  13:05

  bana hala geri dönüş yapılmadı. ne zaman yapılacağını çok merak ediyorum

 • 09 Ekim
  16:33

  Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.

  Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim
  linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.