22 Ocak 2014

Exper Bilgisayarımla Birlikte Gelen Virüs Yazılımı Bilgisayarımla Uyumsuz

Bimeks'den aldığım Exper Action BMK-536 (W8) Marka bilgisayar ile birlikte gelen Comodo antivirüs programı bilgisayara uyumsuzdur ve çalışmamaktadır.

Durumu bildirmeme rağmen 12 gün oldu comodo sorunu çözemedi. Exper'e durumu ilettik diyorlar ama oradan da bir sonuç çıkmıyor.

Emir 273 Okunma

Cevaplar

 • Emir 20 Mart 2014

  mallarının arkasında durmayan bir firma kesinlikle tavsiye etmiyorum exper markası ürünlerini

 • Emir 27 Şubat 2014

  Dalgamı geçiyorsunuz bir alo dediniz ilgilenecez dediniz ne arayan var ne soran var nasıl bir müşteri memnuniyetidir bu siteye yazı atıp mal alacaklara iyi görünmekse amacınız 0 ilgi sattıgınız malın arkasında durmuyorsunuz.

 • Exper Temsilcisi08 Şubat 2014

  Öncelikle Exper'e gösterdiğiniz ilgi, ürünümüz ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimizi ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelecek her türlü geri bildirimin bizler için büyük önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Ürününüz ile ilgili işlemler kontrol edilerek en kısa zamanda gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramız dan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

 • Emir 03 Şubat 2014

  3-4 hafta oldu hala geri dönüş yok nasıl bir müşteri memnuniyetidir bu anlamadım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön