Abdullah Y. Teşekkür Mesajı

Sonunda çözdüler.

Exper Bilgisayarım Bazı Programları Açınca Kapanıyor!

Abdullah Y. |

Bilgisayarım daha güçsüz bilgisayarların kaldırdığı grafik programları ve oyunlarda kapanıyor. Exper'e her gittiğimde yok güncel değil, yok hata yok diye geri çevrildim. Garanti süresi boşa akıyor. Verdiğimiz paranın hakkını alamıyoruz. Aradıklarında da yaptıkları hep aynı format at, 1 hafta kontrol sorun bulamadık, 2-3 Hafta servis güncel değilmiş. Eğer sorunu çözemeyecekseniz değiştirin artık. İlk şikayette ulaşmışlardı.

Etiketler :

İşletim Sistemi Ekran Kartı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah Y.
  17 Eylül
  13:41

  Ayrıca ücrette almadılar..

 • Abdullah Y.
  16 Eylül
  23:23

  Sonunda çözdüler.

 • Abdullah Y.
  16 Eylül
  23:23

  Teknik Servis Ekran Kartını daha üst modeli ve daha iyi soğutuculu bir ekran kartı ile değiştirdi ve sorun kökten çözüldü.

 • Abdullah Y.
  05 Eylül
  17:25

  Bilgisayar kasasını aldığım Media Markt'tan tekrar gönderdim. Oradan alacağım sonuç ile sizi bilgilendiririm.

 • 05 Eylül
  14:30


  Değerli kullanıcımız, İletişim bilgileri üzerinden tarafınıza e-posta yoluyla bildirim iletilmiş ve söz konusu ürüne ait daha detaylı bilgi alarak gerekli desteği verebilmemiz ya da yönlendirme yapabilmemiz için tarafımızla irtibat kurmanız veya dilerseniz iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda arama yapılarak irtibat kurulabileceği iletilmiş fakat herhangi bir dönüş bildirimi alınamamıştır.

  Değerli kullanıcımız, Exper ürünler ile ilgili bilgi almak istediğiniz tüm konular için http://exper.com.tr/iletisim linkinden ya da çağrı merkezi numaramızdan (0216 645 85 85) bize ulaşabilirsiniz.

 • Abdullah Y.
  27 Ağustos
  13:03

  PC'nin hemen hemen aldığımdan beridir olan sorunları sonunda bozacak. Sonra da elimde kalacak. Yapılamayacaksa değiştirilsin..