Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Exen Marketin Yalanları

profile
31 Mayıs
100

Exe Market de çalışan yetkili beni arayarak kendi durumlarını sonra ne kadar para kazandırdıklarını anlatarak, işte sizlere para kazandırmak istiyoruz, sizler hiçbir şekilde para kaybetmeyeceksiniz diye ve o gün de iyi günümde olduğum için para yatırdım. Ertesi gün hiçbir işlem yapmadan çıkmak istedim ancak bana işlem yaptırarak önce zarara sonra da bütün paramı kaybettirdiler. Arkadaşlar insanlara para vermeyin. Yatırım yapacaksanız başka yöne yönlenin.

Benzer Şikayetler

Exenmarkets Kademe Yükseltme Sorunu

profile
1 gün önce
19

Kademe yapacağız. Yükselecek öyle olacak deyip para eriyince size uyarı gelmiştir deyip kenara çekildiler. Ulaşmak istesem de nafile, müşteriyi bağlayana kadar yok fed kararı yok şu fırsat yok bu fırsat deyip o an bağlayana kadar elli defa ararlar iş beceriksizliklerine gelince ortadan kayboldular.

ExenMarkets Hesabım Birden Kapandı

profile
1 gün önce
83

Makas aralığı 34 olan Nas100 30 saniye için de birden 84 ve ardından 241 çıktı ve hesabım sıfırlandı kafalarına göre oynuyorlar teminatı düşük olan hesapları kapatıyorlar bir gün içinde 800 USD kapandı arkadaşlar bilginiz olsun düşmeyin bunların eline

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
ExenMarkets Şikayetvar üye markasıdır
Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 41 sa 44 dk
Benzer Şikayet Yaz