18 Eylül 2013

Evyap Traş Köpüğü Çekmecenin İçine Aktı!

Yaklaşık 3 aydır kullandığım traş köpüğünde çok garip bir olay yaşadım. Bir akşam traş ve bakım ürünlerimin olduğu çekmeceyi açınca, köpüğün kapağından tüm çekmeceye köpük dolduğunu gördüm. Dolayısıyla çoğu ürünüm çöp oldu (traş makinem). Tabi ertesi günü müşteri hizmetlerini aradım ve sıkıntımı dile getirdim ürünü istediler . Bazı testlere tabi tutulacağını bildirdiler. Neredeyse 1 ay oldu hala bir dönüş yok. Ben çoktan Evyap ürünlerini çöpe attım . Zararımın en kısa zamanda karşılanmasını istiyorum.

Serkan 203 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 07 Kasım 2013

    Merhaba, zararınız karşılanacak dediniz yanlız üzerinden yaklaşık 2 aydan fazla bir zaman geçti artık ciddi anlamda bugün dönüşünüzü bekliyorum.

  • Arko Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli tüketicimiz, Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek, KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, aşağıdaki yönetim sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu uygulamaları geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak ana hedeflerimizdendir. * TS EN ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), * TS EN ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), * TS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), * SGS ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemleri) * SGS GMP (İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * TSE GMP(İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * SEDEX (Sosyal Sorumluluk Sistemi) Yasal mevzuatlara ve Evyap standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.evyap.com.tr adresinde yer alan web sayfasından takip edebilir veya aşağıdaki ücretsiz müşteri iletişim hattından ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Evyap çalışanları adına tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Aylin TAŞKIN Evyap Müşteri İlişkileri Uzmanı Tüketici Hattı: 08002110810

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön