30 Haziran 2015

Evyap Activex'in Zararlı Olmasının Saklanması!

Yıllardır extra hijyen sağlıyor diye güvenerek kullandığımız Activex'in insana ve çevreye zararlı olduğunun saklanması beni son derece üzmüştür. Ailemin sağlığı için aldığım ürünün tam tersine onların sağlığına ve ayrıca çevreye zarar verdiğini öğrenmek beni bu maili yazmaya zorladı.


Evyap firmasının bunu yapması çok üzücü, çünkü yıllardır diğer ürünlerini güvenle kullandığımız için her ürününe güvenebileceğimizi düşünerek sorgulamadan her ürününü alıyoruz. Ancak bundan sonra böyle yapmamamız gerektiğini öğrenmiş olduk. Bu etiket fiyaskosunu da sosyal medyada arkadaşlarımla paylaşarak onları bilgilendireceğim, ta ki firma bu kandırmacaya son verene kadar.

Müjde 692 Okunma

Cevaplar

  • Evyap Sabun Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli tüketicimiz, Öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyoruz. Talebiniz ile ilgilenilmiş kayıt altına alınmıştır. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, var olan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir. Saygılarımızla, Gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür ederiz. Evyap Müşteri İletişim Hattı:0850 211 08 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön