14 Kasım 2013

Evyap Kokusu Kalmayan Blade Deo'nun Birini Göndermedi!

Yaz aylarında denemek için ilk defa 2 adet blade deo almıştım. Ürünlerin kalıcılığından memnun kalmadığımı belirttim. Ürünleri incelemek için geri istediler. 2 adet ürünü Aras Kargo ile test edilmek üzere geri gönderdim. Bir süre sonra hiçbir cevap vermeksizin ve geri dönüş yapmaksızın ürünlerden bir tanesini geri gönderdiler.

Diğer ürünü sorduğumda hata olduğunu onu da göndereceklerini söylediler. Ancak ne gelen var, ne giden. Teste gönderdiğim ürünlerin sonucunu dahi bildirmediler. Hadi onu geçtim belli ki hatalı bir üretim vs. var söyleyemediler. Aradan neredeyse 1 ay geçti halen diğer ürünümü de geri göndermediler.

Efe 282 Okunma

Cevaplar

  • Efe14 Mayıs 2014

    Daha önceden hazırladıkları ve herkese gönderdikleri basmakalıp bir metin ile cevap vermişler.

  • Evy Baby Temsilcisi29 Kasım 2013

    Değerli tüketicimiz, Öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek, KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, aşağıdaki yönetim sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu uygulamaları geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak ana hedeflerimizdendir. * TS EN ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), * TS EN ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), * TS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), * SGS ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemleri) * SGS GMP (İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * TSE GMP(İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * SEDEX (Sosyal Sorumluluk Sistemi) Yasal mevzuatlara ve Evyap standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.evyap.com.tr adresinde yer alan web sayfasından takip edebilir veya aşağıdaki ücretsiz müşteri iletişim hattından ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Evyap çalışanları adına tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Aylin TAŞKIN Evyap Müşteri İlişkileri Uzmanı Tüketici Hattı: 08002110810

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön