15 Nisan 2013

Evyap Evy Baby Bebek Bezi 12 Saat İçinde Pişik Yaptı!

Evy Bayb marka bebek bezlerinin 24 saat içinde beni pişman eden şikayetlerimi size aşağıda anlatmak isterim:

- Gece kullanmaya başladım ve en son gece 3 de değiştirdiğim bez sabah 7-8 arasında kontrol ettiğimizde sızdırma yapmıştı ve çocuğun iç kıyafetlerini değiştirmek zorunda kaldık. Herhalde normalden fazla yaptı dedik çünkü diğer markalar hiç böyle bi sorun çıkarmamıştı.

- Bizde çok dayanaklı değil bu bez 2-3 saatte değilde saat başı değiştirelim çocuk rahatsız olmadan üstü başı batmadan paketi bitirelim, bildiğimiz ürüne geçelim dedik. Ama fayda etmedi 12 saat geçmedi ki çocuğumuzun altı ilk defa pişik oldu ve huzuru bozuldu.

Mümtaz 1.083 Okunma

Cevaplar

  • Evy Baby Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli tüketicimiz, Öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek, KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, aşağıdaki yönetim sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu uygulamaları geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak ana hedeflerimizdendir. * TS EN ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), * TS EN ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), * TS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), * SGS ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemleri) * SGS GMP (İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * TSE GMP(İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * SEDEX (Sosyal Sorumluluk Sistemi) Yasal mevzuatlara ve Evyap standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti” prosedürümüz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Evyap çalışanları adına tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Evyap Müşteri İlişkileri Tüketici Hattı: 08002110810

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön