12 Mart 2014

Evyap Dökülen Sıvı Sabunlarım

Facebook üzerinden yürütülen yarışmadan 4 tane 60.000 lik sabunlardan 2 tane de 35.000 lik sabunlardan almaya hak kazandım. İlk sabunum dökülüp geldi. Sayfaya yazdım ürünü tekrar göndereceklerini söylediler. Arkasından 2. sabun geldi sorunsuz. Geçtiğimiz günlerde MNG Kargoyla 2 büyük sabun daha geldi. Biri sorunsuz biriyse kapağı kırılmış ve sabunum tamamen boşalmış.


Sayfaya defalarca yazdım cevap alamadım. Telefon ediyorum ilgili bölüme aktarıyorum deyip kapatıyorlar telefonu. Mail attım. İlgili birime ilettik dediler ama sorunum çözülmedi. Bugün fotoğraflı mail attım yine ses yok. Ben bu sabunlar için emek verdim. Çözüm lütfen.

Zehra 452 Okunma

Cevaplar

  • Zehra'nın Teşekkür Mesajı15 Mart 2014

    çok ilgilendiler ve dökülen sabunumun yerine yenisini gönderdiler .. teşekkürler..

  • Evy Baby Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli tüketicimiz, Öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek, KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, aşağıdaki yönetim sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu uygulamaları geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak ana hedeflerimizdendir. * TS EN ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), * TS EN ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), * TS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), * SGS ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemleri) * SGS GMP (İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * TSE GMP(İyi Üretim Uygulamaları Yönetim Sistemi) * SEDEX (Sosyal Sorumluluk Sistemi) Yasal mevzuatlara ve Evyap standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.evyap.com.tr adresinde yer alan web sayfasından takip edebilir veya aşağıdaki ücretsiz müşteri iletişim hattından ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Evyap çalışanları adına tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Aylin TAŞKIN Evyap Müşteri İlişkileri Uzmanı Tüketici Hattı: 08002110810

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön