08 Ağustos
#12398477

Evy Baby Bez İle İkinci Kez Sorun Yaşadım

Bu benim Evy Baby bebek beziyle alakalı açtığım 2'nci şikayet. 1'incisinde lastik sökülüyordu binbir eziyetle bezleri size gönderdim. Bana yenisini gönderdiniz ama bu gelen bezler daha da kötü. Bezi sağlam bir şekilde bağlıyorum ve geri alırken bu sefer gene aynı lastik kısmını kendinden geçtiğini görüyorum. Sanki bebeğimin altına düz bir çarşafa bağlamışım gibi oluyor ve idrar kaka olduğu gibi dışarıda oluyor.


Yüzlerce binlerce kez pişman oldum bu marka bezi alıp alacağıma. 1 bez sağlamsa 5, 6 bez bu şekilde oluyor. Müşteri temsilcisi arkadaş yorumu sordu durumu ona da anlattım. Benim 2 seferdir bu mağduriyetim ne olacak deyince hiçbir cevap alamıyorum. Biz bedava almadık bu bezleri bir promosyon hediyede değil. Para verip aldık ve gene memnun olamadık. İkinci seferde de bu yaşadığım mağduriyet ne olacak açıklama bekliyorum sizden.

Zeliha Zeliha 5.181 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Evy Baby Temsilcisi08 Ağustos

    Değerli Tüketicimiz, Öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyoruz. Talebiniz ile ilgilenilmiş kayıt altına alınmıştır. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, var olan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir. Saygılarımızla, Gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür ederiz. Evyap Müşteri İletişim Hattı:0850 211 08 10

Ziyaretçi Yorumları