08 Nisan 2013 #1731742

Evve Satış Sonrası İlgi Yok!

3 hafta önce Avcılar Reşitpaşa caddesinde Evve şubesinden ankastre set almak istedim. Bana 4-5 günde evinizde olur dediler. (kısa boylu saçları dik jöleli arkadaş) ancak, 2 haftadır her aradığımda aynı şeyi söylüyorlar. söylediği şey ''bilmiyorum''. telefonu açan bayan her şeye hayır diyor başka bir şey demiyor.


Ürünleri alırken güler yüz gösteriyorsunuz aldıktan sonra doğru dürüst cevap vermiyorsunuz. sizden bu ürünler gelmediği için 2 haftadır evde ocak vs yok. Sizin bu yaptığınıza insanları yanıltmak denir. siparişler bugünde gelmedi. ben artık hiçbir şey istemiyorum evveden. herşeyi iptal edin. böyle çalışanlarla siz daha çok müşteri kaybedersiniz.

Remzi 113 Okunma

Cevaplar

  • Remzi11 Nisan 2013

    buraya bu cevabı vererek kurumsal! kimliğinizi kurtardınız bravo. Ama biraz geç kaldınız. Çünkü iki gün önce mecburen şubenize gelip iptal işlemini tamamladım. 10 gundur her aradıgımda ve şubenize geldiğimde neden bu cevap bana verilmedi? Neden telefonda bana iptal yapmamız imkansız dendi? Neden şubenize geldiğimde ''siz şimdi gidin yarım saat sonra ararız'' diyip, hayır gitmiyorum dediğimde 'peki o zaman iptal edelim' dediniz. Nedenler çok uzar. Ben daha yazmaya utandım. Şimdi de buraya üretici firmaya çamur atan cevap veriyorsunuz. Siz para kazanmayı hak etmiyorsunuz. Artık bedava altın dağıtsanız bile size müşteri olmam.

  • Evve Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz İletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden gerekli görüşmeler yapılarak; Mevcut ürünlerin üretici firmadan temin edilemediği ve bu sebepten dolayı; Teslimatınızın yapılamadığı belirlenmiştir. İptal talebiniz işleme alınmıştır. Saygılarımızla; EVVE Müş.Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön