21 Mart 2013

Evve Mağdur Etme!

4 ürün siparişi verdim iki tanesi gelmedi. ürünler yokmuş diye bir ay sonra değişim faturası yerine anneme sipariş formu imzalatmışlar ve o değişimde gerçekleşmedi bir sipariş formu daha imzalatmışlar. sonuç 3 ay sürdü değişim olmadığı gibi taksitleri düzenleyeceğiz bahanesiyle oyalayıp hacize verdiler.


Ödemek zorunda bırakıldık ve ödediğimiz halde değişim diye imzalattıkları sipariş formlarını da hacize vermişler. evve yetkilileri sizi bu olayı düzeltmediğiniz taktirde önce allaha havale ederim. sonrada bu ayıp kapanmazsa bir reklamcı olarak bu açığınızı çok iyi derecede insanlara ulaştırıp yaptığınız sorumsuzluğu ödetirim ayıp be 55 yaşındaki insana bu yapılmaz. bunu yapan şirinevler şubesi!!!

Volkan 95 Okunma

Cevaplar

  • Volkan16 Nisan 2013

    yapmış oldugum şikayet neticesinde görüşmüş oldugum merkez müdürlerinden deniz bey geçte olsa sorunumu çözmüştür.ilgisinden dolayı sadece deniz beye teşekkür ederim...

  • Evve Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz Değişim formu üzerinden yasal bir işlem yapılamayacağı gibi; Teslim edilemeyen (2) adet ürününüz ile ilgili iptal işleminiz; 13/10/2012 tarihinde tarafımızca yapılmıştır. Şikayetiniz işleme alınmış olup detaylı bilgi tarafınıza aktarılacaktır. Saygılarımızla; EVVE Müş.Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön