EVVE AVM Ürün Söz Verilen Sürede Teslim Edilmiyor!

Ozan Ö. |

02.10.2010 tarihinde Maltepe EVVE AVM 'den almış olduğum ürünüm satış personeli M*** Bey ve mobilya bölüm sorumlusu B*** hanım tarafından maksimum 1 hafta içinde elimizde olacağına dair söz verilmesine rağmen bugün 13.10.2010 ancak ürünler teslim edilmedi.


Ürünlerle ilgili firmayı aradığımda hep 1 gün 2 gün sonra geleceğine dair oyalayıcı sözler duyduk. Ben bu firmaya güvenip ona göre işimden izin alıyorum ancak tüm gün bekliyorum ne gelen var ne giden. Satarken her şey çok güzel ancak sattıktan sonra ilgi alaka olmadığı gibi işimden, gücümden, zamanımdan maddi manevi kaybımı sağlamaktan başka bir faydası olmadı. Mağaza müdürü C*** Bey ile görüştüm ürünümün yarın geleceğine dair söz verdi. Telefondaki "abi kusura bakmayın" tarzında yaklaşımı bir müdüre yakışmasa da şu an için ürünü teslim alana kadar mecburen size inanıyorum.


Yarın da işten sırf bu ürünü teslim alabilmek için izin alacağım. Madem zamanında teslim edemeyeceksiniz söz vermeyin, insanlara güven aşılamayın, yapamayacağınız işin altına girmeyin. Bir daha Evve 'ye asla uğramayacağım. -

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 15 Nisan
    16:13

    Müşterimizin sorunu giderilmiştir.