EVVE AVM Paramı Tam Zamanında Ödememe Rağmen İcra Kâğıdı Gönderildi!

H Yiğit D. |

Bugün telefonuma Evve Haciz Göndericisiyle bir mesaj geldi. Mesajın içeriği şu: "Tarafınıza gönderilen mesaj ile uyarılarımızı dikkate almadığınızdan, dosyanız icra müdürlüğü aktarılmıştır. Mağazalardan dosya numaranızı alarak icra müdürlüğe başvurunuz"

Bu mesajdan sonra apar topar Evve’ye gittim ve durumu sordum. Gittiğimde 5–10 kişi kadar insan oradaydı ve mesaj hepsine gitmişti. Kimisinin 2 aylık borcu vardı kiminin vadesi daha yeni gelmişti. Benimde geciktirdiğim ödeme bulunmuyor. Bu mesajın sebebini sorduk onlarda merkezden herkese gitmiş sizin icranız görünmüyor bilgisayarda dedi herkese.

Şimdi bu durumu Evve nasıl açıklayabilir? Böyle saygısızlık olur mu? Bu çocuk oyunu mu? İlgili kişilerden mantıklı bir açıklama ve özür bekliyorum ve benim gibi onlarca kişi daha bekliyordur emin olun, böyle saygısızlık olmaz. Kalan ve vadesi daha gelmeyen 34 x3 taksitimi de ödedim bitirdim borcumu ve Evve ile olan tüm ilişkimi kestim.*

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 15 Nisan
    16:02

    2010 yılında sistemimizden kaynaklanan problem nedeniyle müşterilerimiz yanlış bilgiler gitmiştir.Müşterilerimize özürlerimizi bildirmiş bulunmaktayız.