20 Mart 2013

Evoria.com Orijinal Olduğuna İnanmadığım Ürün!

İş Bankası kampanyası sebebi ile evoria. com sitesinden aldığım parfümün orijinal olmadığı çok belli ki 20/30 tl fark vermemek için yaptığım bu yanlış beni bir hayli deli etti.

Serkan 626 Okunma

Cevaplar

  • Serkan22 Mart 2013

    sayın yetkili beni aradığınız doğru fakat bana size aynı malın arjinalini göndereceğinizi ve elbette elimdeki malı geri alıcağınızı söylemediniz!!! söylediğiniz Avrupa menşeyli ürünler kullandığınız ve istediğiniz taktirde ürün ile ilgili orijinal olduğuna dair sertifika bi belge gönderebileceğinizi söylediniz.. bende bana göndereceğiniz hiçbir belge yazı vs. aldığım ürünün kokusunu veya içereğini değiştirmeceği yönündeydi. zaten malı göndersemde bana söleceğiniz mesafeli satış sözleşmesinde yer alan işte ürün ambalajı açılmış kullanılmış olduğundan değişimi mümkün olmayacağı yönünde olucaktı.. lütfen inşaları kandırmaya çalışmayın ayıptır ki sitede bunla ilgili de yazı vardır ambalıjı açıldığından dolayı geri alamayız gibi..anlamadığım olay ürün orijinal fakat Avrupa ürünü olduğu için kokusu farklı olabilir diyosunuz bununla ilgili diek üretici firmayada mail atıcam bölgesel olarakmı kokusunu veya kalitesini ayarlıyolar diye.sonuç itibariyle evoria dan aldığım ve 94tl verdiğim parfüm beş para etmez benim için 3tl lik kolanya sürün daha iyi kamoyuna duyurulur... faturası bile adıma gelmedi başkası adına kesilmiş kalkmışınız dürüstlükten bahsediyosunuz... helal hoş olsun keyifle yiyin paramı.. saygılar.

  • Evoria.com Temsilcisi21 Mart 2013

    Merhaba; Müşterimiz Sayın Serkan İ.’nin talebi üzerine; Müşterimiz ürünü 31.01.2013 tarihinde 100008834 sipariş kodu ile satın almıştır. Bu süre zarfında tarafımıza herhangi bir şekilde geri dönüşü olmadığı gibi şikayeti üzerine biz ulaştığımızda da mevcut ürünü göndermeyeceğini, tarafımızdan ürünün orjinal olduğuna dair hazırlanan hiç bir belgenin gönderilmemesini istemiştir. Müşterimiz çözüm odaklı olmayıp ilk ürünün kendisinde kalacağını ancak buna rağmen tarafına yeniden ürün göndermemizi talep etmektedir. Mesafeli satış sözleşmesinde yer alan ''Tüketici, niteliği itibariyle iade edilemeyecek mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.'', '' Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.'' ibarelerine bağlı kalarak talebi reddedilmiştir. Evoria Müşteri Hizmetleri Evoria Müsteri Hizmetleri’ne ileteceğiniz tüm şikayet, talep ve önerileriniz için http://destek.evoria.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön