19 Mart 2013 #1693324

Evoria.com İademi Kabul Etmiyor!

Evoria.com'dan Chopard Wish isimli parfümü aldım. Fakat parfümün orijinal kokusuyla hiç alakası yok, inanılmaz ağır bir kokuya sahip ambalajını bile çıkartmadan sadece jelatininin üst kısmını açıp kutudan kokuyu çıkarıp kokladım. Ürün elime ulaştıktan 4 gün sonra kargo ile geri gönderdim iadesini talep ettim fakat ambalajı bozulduğu için iadeyi kabul edemeyeceklerini ürünü tarafıma geri göndereceklerini belirttiler.


Parfümün kutusu açılmadan nasıl koklanmasını beklediklerini anlayamadım çünkü jelatini hala üzerinde duruyor yırtıp atmadım sadece üzerinden açıp tekrar geri kapattım. Ürünün geri iadesinin alınıp tarafıma ücretinin iade edilmesini istiyorum. Ürünleri kat'iyen orijinal değil.

Sedef 251 Okunma

Cevaplar

  • Evoria.com Temsilcisi19 Mart 2013

    Merhaba; Müşterimiz Sayın Sedef G.’nin talebi üzerine; Müşterimiz tarafımıza ilettiği talebinde ürünün kokusunu beğenmediğini belirtmiş ancak orijinal olmaması ile ilgili herhangi bir geri bildirimde bulunmamıştır. Müşterimize gönderdiğimiz asıl ürün ve kampanya sebebi ile gönderilen hediye parfümün her ikisi de kullanılmış olduğu için ürünler yeniden kendisine ulaştırılmak üzere kargolanmıştır. Mesafeli satış sözleşmesinde yer alan ''tüketici, niteliği itibariyle iade edilemeyecek mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.'' ibaresine bağlı kalarak yeniden satışa sunulamayacak şekilde gönderilmiş olan ürünlerin iadesi kabul görmemiştir. Evoria Müşteri Hizmetleri Evoria Müsteri Hizmetleri’ne ileteceğiniz tüm şikayet, talep ve önerileriniz için http://destek.evoria.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön