18 Mart 2013

Evoria.com Yapı Kredi Kampanyası Hakkından Hatalı Bilgilendirme Yapılıyor!

Yapı Kredi internet şubesi kampanyası ile Evoria.com'da "satışa sunulan tüm ürünler"de alışverişinizin her 100 TL'si için 25 TL indirim olduğu söylenmekte. İbare tam olarak şu şekilde:
"İndirim çekleri evoria.com'de satışa sunulan tüm ürünler için geçerlidir"

Ancak evoria.com sitesinde satışa sunulan elektronik ürünlerde bu indirim geçerli olmuyor. Sepete fazladan satın almayı düşünmediğim bir kaç parça kozmetik ürününü eklemeyi denedim ve gördüm ki indirim sadece kozmetik ürünlere yansıyor.

Bu ürünleri sepetimden çıkarttığım takdirde indirimden faydalanamıyorum. Konu ile ilgili olarak firmanın uyarılması, kampanyadan faydalanmak isteyenlerin bu şartlar altında faydalanması sağlanmalıdır.

Gürkan 232 Okunma

Cevaplar

  • Evoria.com Temsilcisi19 Mart 2013

    Merhaba; Müşterimiz Sayın Gürkan D.’nin talebi üzerine; Müşterimizin şikayetinde belirttiği durum kampanyanın elektronik cihazlarda geçerli olmaması değil şuan sitemizde yayında bulunan kampanyalı ürünlerimizin farklı kampanyalar ile birleştirilememesinden kaynaklıdır. Bu durum elektronik ürünler ile sınırlı olmadığı gibi belirli dönemlerde yapılan tüm kampanyaları içermektedir. Sitemizde bir çok üründe bu aşağıdaki kural geçerlidir. ''Başka kampanyalar ile birleştirilemez.'' Konu hakkında müşterimize gereken bilgi verilmiş olup, söz konusu ibare daha anlaşılır şekilde güncellenmiştir. Evoria Müşteri Hizmetleri Evoria Müsteri Hizmetleri’ne ileteceğiniz tüm şikayet, talep ve önerileriniz için http://destek.evoria.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön