27 Ağustos 2013 #1976987

Evora Tur Programa Uymadı!

8-11 Ağustos 2013 tarihleri arasında ramazan bayramı boyunca Kuzey Ege turuna katıldık. Tur organizasyonu o kadar kötüydü ki , otel son dakikada değişti. Bize söz verilen otel yerine Bergama'da pis bir otelde 2 gece mecburen kaldık. Buradan Ayvalı'ğa tekne turuna gidecektik malesef onuda mahvettiler gidemedik .


Kendi baskımızla şoföre extra para vererek Eski Foca'ya gittik ve oradan zar zor bir tekne bulup tura çıktık. Taahhüt ettikleri yerlerin çoğunu göremedik. Evora Tur'un sahibini aradık durumdan haberdar edelim diye ; fakat muhatap olup telefonlara bile bakmadı.

Bilal 946 Okunma

Cevaplar

  • Bilal16 Nisan 2014

    O zaman tura katılanların listesini cıkarın bakalım ne düşünüyorlar ne söyluyorlar. Arayın tek tek... Son gun alınmış olması yaşanan aksaklıkların bize mal edilmesini gerektirmez ve bu sizin eksiklerinizi örtmez.Asude otelde kalmış olmanız güzel 17 sayılık operasyonda tamam ama bize verilen sözler yerine getirilebildi mi? Hayır. Telafi edilecek bir şey sunuldu mu? Hayır. Ben bu tura benımle bırlıkte ıkı arkadasımı daha getırdım bütün ucretlerını odedıler ve yolun yarısında geri donduler. Bilginiz var mı bundan mesela?

  • Evora Tur Temsilcisi01 Ekim 2013

    İlgili şikayette misafirin belirttiğinin aksine son dakika otel değişikliği olmamıştır. Aksine zaten misafir tur kalkışına 1 gün kala satın almıştır turu. Bayram gibi yoğun bir dönemde tura 1 gün kala yapılan rezervasyonda son dakika otel değişikliği denilmesi doğru bir ifade değildir. Katıldığınız turun yoğun ilgi nedeniyle insanlara yer yok dememek için kalkışa 1,5 gün kala satışa açılmış ve satış esnasında alıcılara konaklamanın Asude otelde yapılacağı belirtilmiştir. Otelin pis bir otel olduğuna asla katılmamaktayız. Tekne turu ise programda da belirtildiği üzere tur programına dahil olmayan ekstra ücretli bir organizasyondu aşırı bayram yoğunluğu nedeniyle otobüs kapasitemizi karşılayacak tekne bulunmadığından rehberimiz çözüm olarak Eski Foça Tekne Turu’nu önermiştir. Tüm grup tekne turu istediğinden Eski Foça’ ya gidilmiş tekne turu gerçekleşmiştir. Eski Foça bölgesi de kilometre olarak güzergahın dışında olduğundan ekstra ücret alınmış buda kişi başı 5 TL olarak yakıt farkı alınmış bu bilgi tarafımıza daha sonradan iletilmiştir. Bu ücret kısacası fazladan verilen hizmet nedeniyle alınmış ve komple araç kaptanına bahşiş olarak verilmiştir. Dilerseniz kişi başı 5 TL ücretinizi iade edebiliriz. Taahhüt edilen yerler gezilmiş olup fazladan da Eski Foça görülmüştür. Şikayetinizde Evora Tur’un sahibini aradık fakat muhattap olup telefonlara bakmadı demişsiniz. Ve bunu tur sahibini haberdar etmek için belirtmişsiniz. Firma sahibi belirtilen dönemde zaten Bergama Asude otelde konaklama gerçekleştirmiş ve konu ile haberdardı. Bayram döneminde 17 otobüslük bir operasyon yapmıştır firma ve tüm otobüslerde hem anlatım hemde firma ile misafir arasında köprü iletişimi kurmak için rehberlerimiz bulunmaktaydı. Firma sahibinin bütün otobüslere yetişmesi mümkün olmayacağından rehberlerimiz firmamızın temsilcileri olarak görevlerini yapmışlardır. Saygılarımızla .

  • Bilal31 Ağustos 2013

    hiç bir şekilde geri dönülmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön