Toplam çözüm sayısı
..
Evora Denizli ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Evora Denizli Evin Bitmeyen Problemleri

2833görüntüleme
Alp
Alp 17 Haziran 2020 09:31
Evora Denizli Evin Bitmeyen Problemleri
Evora Denizli Evin Bitmeyen Problemleri
Evora Denizli Evin Bitmeyen Problemleri
+3

1- Toplum olarak alışamadığımız site hayatından dolayı site erisindeki yeşil alanları müstakil evinin bahçesiymiş gibi çocukları serbest bırakan ailelerden kaynaklı zemin kattan daire alındığında pencere önündeki çocukların sesinden uyuyamazsınız. ( Yönetimin bu konuda hiçbir şey yapmaması) 2- Odalarda kapı eşikleri bulunmuyor. Muhtemelen mutfak ya da kilerdeki atık su geri tepecektir. ( Başıma geldiği için söylüyorum ve sanki suçlusu benmişim gibi yardım için personel istediğimde ev içlerine karışmıyoruz diyen yönetim. Hala temizlediğim suyu yönetimin odasına dökmediğim için duyduğum pişman oluşum devam ediyor. ) 3- Yatak odası banyosuna oda parfümü almanız gerekiyor. Eğer uykunuz ağır ise parfüme gerek yok sabah bir şekilde kendinizi banyoya atarsanız yüzünüze çarpan iğrenç kokudan hemen gözlerinizi açarsınız. 4- Evin standart donanımında olan klimalardan sanki hiç haberleri yokmuş, herkes kendi taktırmış o yüzden enerji yetmiyor der gibi sigortalar atıyor " klima kullanmayın" diye mesaj atan yönetim. 5- Balkona koyacağınız malzemelerin üzerine mutlaka branda tente gerin. İlginçtir ki uzaya çıkılan bu çağda balkon tavanında gider borusunu dirsek kısmını saklamayı başaramamışlar bunu başaramadıkları gibi iki ucu eklemeli kolay geçirilebilen bu boruların montajını tam yapamayıp üst kattaki herhangi bir su faaliyetinde hem balkondan hem de bağlı bulunduğu odanın duvarından su gelmektedir. 6- Telefon hattınızda her zaman kontör veya dakika bulundurun. Çünkü bu tarz sıkıntıların hiçbiri yönetime ulaşarak çözülememektedir. Her zaman arıza kaydı oluşturmanız gerekmektedir ve bunun içinde Teknik Yapı ® iletişimi arayıp yaklaşık 15-20 dakika bekledikten sonra işten hiç anlamayan birisine olayları anlatıp arıza kaydı oluşturmasını ve 15 gün sonra teknikerin gelmesini beklemeniz gerekmektedir. Çünkü Teknik Yapı kurumsal bir firmadır yersen.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Alp
Alp24 Temmuz 2020 10:41
 

Dediğim gibi hasar kaydı oluşturmama rağmen gelen giden olmadı hem balkondan su akıntısı hem de duvar nem almaya devam ediyor. Bunca yazdığım şeylere verecek cevabınızın olmaması benim haklı olduğumu, sizin işinizi takip etmediğinizi ve ilgilenmediği

 1
Alp
Alp24 Temmuz 2020 10:43
 

İlgilenmediğinizi açıkça göstermektedir. Zaten içerisinde bulunduğumuz hayatın zorluklarına yenilerini eklediğiniz için özel ailesi olarak teşekkürlerimizi bir borç bilirim.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile