sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Evofone Xiaomi Mi Band 4 Ücretini İade Etmiyor

Muhammet Muhammet24 Ekim 17:35

01.07.2019'da satın aldığım Xiaomi Mi Band 4 akıllı bilekliğin 50 metreye kadar şu geçirmezliği desteklemesine rağmen yaklaşık 1 yıl sonra havuz seviyesindeyken şu geçirmesi sonucu arızalandı ve 05.09.2020'de eniştem Y**K**aracılığıyla Evofone' a gönderdiğim bileklik. Ücret iade kararı alındı, tarafımıza 233456 referans numarası gönderildi ve size dönüş yapılacak denildi lakin bana hiçbir türlü geri dönüş yapılmadı. Çalıştığımdan dolayı birkaç hafta unuttum ardından ise aklıma geldiğinde aradığımda ise bana dediler ki. "Bize dönüş yapmışlar biz size söylemeyi unuttuk, karta iade gerçekleşecek. 

Ödeme yapılan karta. O yüzden sizden bilgi istemiyoruz sadece bekleyin."dediler ve şu an Ekim'in 24'ündeyiz ve hala daha iade gerçekleşmedi. Ücreti almaya geldiği zaman hemen alan lakin iadeye geldiği zaman vermemek için çeşitli taklalar atan bir firmadır Evofone. 

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Muhammet 27 Ekim 21:59

Beni aradılar. Size gün içerisinde dönüş yapılacak dendi ve hala daha 2 gün geçmesine rağmen dönülmedi. Her işte olduğu gibi bunda da sorumsuzluklarıyla gün yüzüne çıkan Evofone hiç şaşırtmamaya tüm hızıyla devam ediyor. Önümüzde ki hafta Pazartesi günü Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapıp hakkınızda yasal süreç başlatacağım. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Pazartesiye kadar param kartıma yatmazsa eğer, misliyle geri almasını bilirim Allah ın izniyle.

Evofone Logo Evofone 26 Ekim 10:11

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Evofone ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Evofone Müşteri İletişim Merkezi 444 21 18 www.evofone.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler