04 Nisan 2013 #1725440

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Sorun Çözmüyor Üretiyor!

Darty den satın aldığım Galaxy S3'ü; Home tuşunun sorunlu olması, telefonun donması, kasadaki yıpranma ve son olarak telefonunun ani ölümü sonucu servise gönderdim. Evo telefonu düşürmüşsünüz ekranı değiştirmemiz lazım, bedeli 550 lira dedi. Üstelik telefonu teslim alan Darty yetkililerinin hasar görülmedi demesine rağmen.


Ben her türlü hakkımı yasal yollardan arayacağımı belirttiğimde, bize de haber verin savunmamızı hazırlayalım elimizde düştüğüne dair fotoğraflar var dedi. Ben nasıl bilebilirim telefonun serviste düşürülmediğini. Bu durumda benim telefonu düşürmediğimi ispatlamam gerektiği gibi -ki Darty yetkilisi beyanı öyle diyor- onlarda telefonu serviste düşürmediklerini ispatlamalıdırlar.

Kenan 182 Okunma

Cevaplar

  • Kenan16 Nisan 2013

    Hakikaten Evo geri döndü, son derece laubali şekilde. İddialarını tekrarladılar, bende iddialarımı tekrarladım. Sonuç olarak 15 gün geçtikten sonra hiç bir şey yapılmadan telefonumun iade edilmesini istedim ve telefonumu aldım. Darty'nin kapısından çıktım ve telefonuma bir tane pil aldım. Tahmin edin ne oldu. Telefon çalıştı. E benim telefonumun ekranı arızalıydı, nasıl çalıştı şimdi bu. Başlıkta da söylemiştim ve haklı çıktım, Evo sorun üretiyor...

  • Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Yetkili Müşterimizin irtibat numarasına geri dönüş yapılarak, gerekli inceleme başlatılmıştır. Saygılarımızla, EVO Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön