30 Ağustos 2013 #1985389

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Onarım Yerine Bozuyor!

Telefonum 3 aydır ellerinde böyle bir servis yok . Hiçbir işlem yapmadan kalibrasyonları yapıldı diyorlar gönderiyorlar .İlk verdiğimde dokunmatik ekranı bozdular ,ikincide sensörleri ve uygulamadan atmaya başladı telefon . 4. kez gönderdim. Bu seferde açma kapama tuşu çalışmıyordu. Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) telefon onarımından anlamıyor.

Hasan 183 Okunma

Cevaplar

 • Hasan29 Kasım 2013

  Telefonun kasasını sök tak kırmışlar bir de böyle yetkili servis mi olur arkadaş kimsenin kimseye zulüm çektirmeye hakkı yok ben o telefonu ne güçlükle aldıysam rabbim bunlardan öyle çıkarsın.

 • Hasan14 Ekim 2013

  Bu arada arkadaşlar 7. kez gönderdim telefonu hala yapamadılar anakart değişti telefon şarj olmuyor tekra gönderdim sakın bunların eline düşmeyin darty aracılığı ile telefonunuzu servise göndermeyin yaşadıklarımdan sonra kimsenin aynı sıkıntıları çekmesine göz yumamam düşmanım bile olsa böyle sıkıntılar çekmesini istemem.

 • Hasan16 Eylül 2013

  Bu telefonu hala tamir etmeye çalışıyorlar ya böyle bir iş olabilir mi 4. aya girdik garanti sürem bitiyor ya...

 • Hasan07 Eylül 2013

  Arkadaşlar desteğinizi bekliyorum bu kişiler sayesinde telefondan soğudum bari ücretimin iadesini versinler bu kadar zor mu yapamıyorsanız sıkıntıyı bari süründürmeden ücretimi geri verin ya bu kadar mağdur bırakılmaz bir insan...

 • Hasan07 Eylül 2013

  Arkadaşlar telefonum dün darty mağazasına gönderildi ve almaya gittim doğal olarak telefonu şarj edip açmaya çalıştık telefon çalışmıyor şarjda iken telefon açılmıyor şarjdan çıkarıp tekrar açmaya denedik açıldı bide ne görelim dokunmatik ekran çalışmıyor ve böylelikle tekrar yolladık telefonu bu telefonumun 5. gidişi böyle bir olay var mı ya!!!!!

 • Hasan03 Eylül 2013

  Bunları yaşadıktan sonra asla bir tornavida bile ellerine vermem bir insan bu kadar mağdur bırakılmaz yani bunların sayesinde telefondan soğudum üç aydır telefonum ellerinde ve elle tutulur hiçbirşey yok....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön