14 Ocak 2014

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Kullanıcı Hatası Deyip İşlem Yapmıyor

Samsung markalı 1500 TL'ye aldığım telefonum internette dolaşırken donma yaptı. Cihazı kapattıktan sonra da bir daha açılmadı. Büyük ihtimalle yazılımsal olduğunu düşündüğüm problem için ürünü aldığım Darty'ye başvurdum. Darty Beylikdüzü mağazasındaki Müşteri hizmetleri elemanı cihazı teslim alırken ince ince baktı ve gönderim belgesine abartılı şeyler yazmış farkına sonradan vardım ve imzalamış bulundum.


Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) üç gün içinde "Cihazda ağır darbeler oluşmuştur garanti dışıdır. darbeden kaynaklı elektronik parçalarda arıza hasar oluşmuştur. Sağlıklı ve ekonomik onarımı mümkün değildir " cevabı verdiler. Kısaca pişmanım.

Mehmet 245 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Ocak 2014

    Hiç kimse bana ulaşmadığı gibi mağazalarına gittiğimde de bana biz aracı firmayız bizi ilgilendirmez tarzında asabi cevaplar verdiler. Hakem heyeti ve gerekirse tüketici mahkemesine başvuracağım. Benzer sorunlar yaşayan tüm mağdurlara buradan bir hukukçu olarak sesleniyorum, bu haklarını kullanmaktan asla çekinmesinler. Kaybedeceğiniz hiç bir şey yok buralara başvurunun herhangi bir handikapı da yok kimse sizi yanıltmasın. Gözünüzü sürelerle, prosedürlerle, masraflarla korkutmasın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön