02 Eylül 2015

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Garanti Kapsamına Sokmadılar

LG g2 telefonumu yaklaşık 13 ay önce Kliksa'dan aldım. Bir hafta önce telefonum açık iken 2 program güncellemesi başladığı anda sol taraftan dikey ve ince çizgiler başladı. Sonrasında ekranı tamamen kapladı ve bir daha açılmadı. Evo Bilgi Teknolojilerine gönderdim. Kullanıcı hatası diye rapor verdiler. Oysa ilk aldığımda köşesinde ufak bir sıyrık oluştu. Köşesindeki sıyrığı sebep göstererek garanti kapsamına almadılar ve ekran değişimi için 349 TL para istediler. Oysa ki yaklaşıp 12 aydır sorunsuz kullanıyordum. Bu zaman diliminde herhangi bir kullanıcı hatası olmadı. Parayı 3 gün içerisinde yatırmazsam telefonu tamir etmeden geri gönderecekler.

İbrahim 209 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim08 Eylül 2015

    Maalesef ki hiç yardımcı olmadınız... Tek yaptıgımız yalanlarınıza inanmamızı bekleyerek haksız bir şekilde para kazanmak. Çok ilgisiz ve ciddiyetsiz bir şekilde is yapıyorsunuz. Gerekli olan her yere şikayet edeceğim firmanızı... Buradaki şikayet icerikli yazımı okuyan herkes EVO Bilgi Teknolojilerinin servis garantisi verdiği hiçbir elektronik eşyayı almayın, aldırmayın. Nasıl olsa aldıginiz üründe en ufak bir sıyrık yalan da cizik meydana gelmiş olsa bile kullanıcı hatası deyip suçu size atacaklar. Yazık size bizim cebimizdeki üç kuruşa haksız yere göz diken EVO BilgiTeknolojileri firması! Yok olup gitmeye mahkumsunuz... .

  • Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Daha önce yapmış olduğumuz görüşmede Hizmet Bedelli Teknik Servis Hizmetleri Kapsamındaki işlemler hakkında detaylı bilgi aktarılmıştır. Konu hakkında ayrıca detaylı bilgi almak için http://www.evobt.com/sss.php#tab_4 linkimizi inceleyebilirsiniz. Evo Bilgi Teknolojileri olarak her konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön