19 Mart 2013 #1694034

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Arızalı Ürünü Tamir Etmeden Gönderdi!

2012 Haziranda Bodrum Carrefourdan Iphone 4S aldım 7 ay sonra telefonun ekranı birden gitti ve mavi bir ekran geldi, telefonu Evo'ya bizzat götürdüm. yasal süre olan 20 iş gününün dolmasına 2 gün kala telefonun akibeti için aradığımda gelip alabileceğim söylendi, akabinde internet sitesinden telefonun durumuna baktığımda; telefonda sıvı teması sonrası oksitlenme olduğunu iddia ederek herhangi bir işlem yapılmadan iade edileceği yazıyordu.


Apple marka bir telefonun 7 ay gibi bir sürede bana gösterdikleri fotodaki kadar oksitlenmesi mümkün değildir, ayrıca telefonda kesinlikle sıvı teması olmadı. Adı yetkili servis olan bu kuruma güvenerek hata yaptım.

Cansın 251 Okunma

Cevaplar

  • Cansın04 Nisan 2013

    yazılan bu yorumla Evo'nun ne kadar profesyonel bir kurum olduğu tescilendi, bana sorunumla ilgili bir dönüş yapılmadığı halde buraya geri dönüş yapılmıştır yazılıyor, ayıp çok ayıp.. evet beni aradılar sadece sorunun ne olduğunu öğrenmek için IMEI numarasını istediler ve geri dönüş yapacaklarını söylediler. sorununçözme adına herhangi bir şey yapılmadı bilgilerinize ve takdirinize bırakıyorum..

  • Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili Müşterimizin irtibat numarasına geri dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, EVO Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön