23 Kasım 2017 #9814461

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Alay Edildi Benimle!

8. ayda Hepsiburada.com sitesinden C5 marka cep telefonu aldım. 1 hafta önce arka kapaktaki Samsung yazısının "M" harfi kendiliğinden düştü. Ben de doğal olarak garantisi yanmasın diye ithalatçı garantili olan Evo garantili ürünümü servise teslim ettim. 4 gün sonrasında alay geçer gibi telefonunuzun kapağı yan sanayidir garanti kapsamı dışındadır 149 TL ücreti vardır denildi. Alay mı geçiyorsunuz telefonu ben Hepsiburada.com satıcısı garantisinde jelatininde sıfır aldım ve kimseye de vermedim telefonu adım gibi eminim tamir telefonumun kapağının değiştirilmediğinden dedim. Yalancı durumuna soktular beni alay geçer gibi. Müşteriyle alay geçer gibi malının arkasında durmayışının. Çakma servis oluşunun hesabını vermeli bu firma. Garantisiz telefon almış oldum ben resmen ve üstüne alay edildi, yalan söylendi bana.

Faysal 1.822 Okunma

Cevaplar

  • Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Temsilcisi08 Şubat

    Merhaba Faysal G., cihazınızın üzerinde yetkisiz işlem yapıldığı teknik servisimiz tarafından tespit edilmiştir. Yetkisiz işlemler cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakır. Bu durumda ücret talep edilmesi gayet doğaldır. Anlayışınız için teşekkürler. İyi günler dileriz.

  • Faysal23 Kasım 2017

    8. ayda Hepsiburada.com sitesinden c5 marka cep telefonu aldım. 1 hafta önce arka kapaktaki Samsung yazısının m harfi kendiliğinden düştü. Bende doğal olarak garantisi yanmasın diye ithalatçı garantili olan Evo garantili ürünümü servise teslim ettim. 4 gün sonrasında alay geçer gibi telefonunuzun kapağı yan sanayii'dir garanti kapsamı dışındadır 149 TL ücreti vardır denildi. Alay mı geçiyorsunuz telefonu ben Hepsiburada.com satıcısı garantisinde jelatininde sıfır aldım ve kimseye de vermedim telefonu adım gibi eminim tamir telefonumun kapağının değiştirilmediğinden dedim. yalancı durumuna soktular beni alay geçer gibi. Müşteriyle alay geçer gibi malının arkasında durmayışının. Çakma servis oluşunun hesabını vermeli bu firma. Garantisiz telefon almış oldum ben resmen ve üstüne alay geçinildi, yalan söylenildi bana.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön