29 Mayıs 2013

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Telefonum İade Alınmıyor!

17 Nisan'da tarafınıza ulaştırılmak üzere iPhone 4s telefonumu Carrefour mağazasına götürdüm 20 iş günü sonunda telefonun yenisi ile değişeceğini öğrendim. Bugün 35 iş günü doldu bu hafta cihazın yenisinin elime ulaşacağını söylediniz başka bir durumun söz konusu olmayacağı tarafıma defalarca belirtildi .

Anlamıyorum neden Evo firmasının bu keyfi sürecini beklemek zorundayım bu hafta cihaz elimde olsa bile beklediğim 1 ayın hesabını kime soracağım tüketici hakkı diye bir durumdan bu firmanın haberi yok olsa da umurlarında değil kendilerini aramak için ödediğim telefon faturası yanıma kar kaldı.sanki bana lütuf yeni telefon vermeleri niye bu kadar bekletilip iade almıyorsunuz.İade istiyorum.

Ezel 390 Okunma

Cevaplar

  • Ezel 05 Haziran 2013

    Neredeyse 2ay sonra yeni kutusunda bir telefon gönderdi evo iade almaması can sıkıcı 1ay telefonun gelmesini beklemem daha can sıkıcıydı.carrefur ilgilenmeseydi daha çok beklerdim Buda kesin memnun kalmadım firma bildiğini yaptı.

  • Ezel 30 Mayıs 2013

    Evet geri dönüş yapıldı nerdeyse 40 iş günü geçtikten sonra telefonumun bugün yenisiyle değiştirilip kargoya verildiğini öğrendim telefonum elime geçsin araştırıp boşuna geçen bu bir ay için neler yapabileceğime bakıcam.20iş günü yasal süreci bekledim kalan 20 iş günündede evo firmasının keyfini telefonumun yenisi ile değiştirilmesi zaten hakkımdı iade istememde hakkımdı firma işine geleni yaptı müşteri memnuniyetini mağduriyetini hiçe saydı ben bu konuyu takip edicem...

  • Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili Müşterimizin irtibat numarasına geri dönüş yapılarak bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, EVO Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön