12 Eylül 2013

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Telefonu Yapmak Yerine Bozup Gönderiyor!

Bahçelievler Carrefour SA'dan Samsung S3 aldım. 3 aydan beri telefonum Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) 'ne gidip geliyor. İlk gönderdiğimde sadece ısınıyordu. Yapmadan gönderdiler .Üstelik mikrofon bozuk gönderdiler. Tekrar gönderdim. Telefon geri geldiğinde yapmadıkları gibi bu seferde kendi kendine kapanıyordu. Tekrar gönderdim bu seferde telefon hiç çalışıyor.

Toplamda beş kere gönderdim. Telefonu yapmadıkları gibi tamamen bozdular. Arıyorum ulaşamıyorum üç aydır yetkili biriyle görüşemedim. Daha telefonun borcu bitmediği gibi konuşmadığım halde ,üç aydır boşuna fatura ödüyorum. Böyle teknik servis olmaz olsun. Artık bu sefer gönderdiğimde değişim olmazsa Tüketici Mahkemesine kadar gideceğim.

Mustafa 184 Okunma

Cevaplar

  • Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin irtibat numarası aranmış olup, eşi ile görüşme sağlanmıştır.Cihazın satın alındığı nokta aracılığı ile servisimize yönlendirildiği bilgisi alınmıştır. Cihazın servisimize ulaşması halinde ilgili talep doğrultusunda değerlendirme yapılarak tekrar bilgi aktarımı sağlanacaktır. Saygılarımızla, EVO Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön