27 Ocak 2014

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Telefon Darbe Almış Diye Ücret İstiyor.

357**232 imei kodlu cihazımda sorunun kullanıcı tarafından darbeler mevcut olduğu iletilerek istenirse 100 tl ücret karşılığından yapılacağını iletmişlerdir. Ben Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) 'ne servis anlayışından dolayı bir kez daha kutluyorum! Telefonumu 3. kez servise gönderişim. Telefon dışındaki fiziksel soyuklar anakart arızası yapıyormuş bunu da öğrenmiş oldum. Benim ilk cihazı gönderdiğimde onarımı yapılmadan gönderildi. Cihazımdada anakart sorunu olacağını hiç düşünmüyorum ve inanmıyorum. Sadece karşı tarafa ses boğuk gidiyor anlaşılamıyor ama dediğim gibi süper hizmetinizden dolayı sizlere tekrar teşekkür ederim!

Salih 261 Okunma

Cevaplar

  • Salih04 Şubat 2014

    Siz bu kadarsınız işte Evo Bt.Ne telefona,ne maiıle hiç bir şekilde muhattap bulunamıyor.Servise gönderilen ürün yine tamir edilmeden gönderiliyor.Sizin servis anlayışınızın ben.....

  • Salih31 Ocak 2014

    Bir daha Evo güvencesi ile elektronik eşya ne TERCİH ederim ne TERCİH ettiririm.Sitelerinden bile o kadar mail atmama rağmen o kadar aramama rağmen hiç bir kimseyle görüşme sağlayamadım.Muhattap bulunamıyor.

  • Salih28 Ocak 2014

    Anakrt arızası olan bi cihaz nasl açılır çalışır bi söylermisiniz ??? Evonun teknikçileri....Telefondaki tek arıza mikrafonda'dadır.İnsanlara yalan söyleyerek haksız kazanç elde ediyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön