01 Temmuz 2015

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Servis Hizmeti Filan Vermiyor!

Garanti süresi içindeki telefonum fazla ısınmaya başladı ve dokunmatiği arızalandı. Servise gönderdim iletişim bile kurmadan emrivaki olarak, ekranımın değiştirileceği gerekçesiyle SMS mesajla 250 TL para yatırmam istendi. Şu an piyasada 500 TL'ye satılan bu telefon için 250 TL ekran parası fahiş bir fiyattır ve ayrıca garanti kapsamında bir ürün için neden para ödemem gerektiğini bana anlatamıyorlar.

Firmayı aradım çıkan kızcağızın tek dediği kullanıcı hatasıymış da onun için para istiyorlarmış. Oysa telefonumda düşme çarpma, rutubetlenme gibi hiçbir belirti ve iz yok. Bunlar haksız kazanç temin etmenin yolunu bulmuşlar, hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

Mustafa 592 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa06 Temmuz 2015

    Bu sayfada EVO bt ile ilgili şikeytelerin hepsi haksız bir siz haklısınız öyle mi? Kardeşim garanti kapsamı dışına bile atsanız piyasada 20 dolara satılan bir dokunamtik ekran için, 250 TL isteme hangi ahlaki, vicdani ve etik kurala uyar. 500 TL'ye sattığınız bir telefonun dokunmatik ekranı için 250 TL istiyorsunuz ve üstelik ne olursa olsun garanti kapasmı dışında diyorsunuz. Hem zakamızla dalga geçiyorsunuz, hem de fahiş fiyatlarla haksız kazanç temin ediyorsunuz. Utanıp sıkılmadan da bir link vermişsiniz hiçbir işe yaramayn sayfaya yöneltiyorsunuz insanları. utanmalısınız. Telefondan vazgeçtim ama hukuki süreci sonuna kadar işleteceğimden emin olabilirsiniz. İnat da bir murattır.

  • Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Daha önce yapmış olduğumuz görüşmede Hizmet Bedelli Teknik Servis Hizmetleri Kapsamındaki işlemler hakkında detaylı bilgi aktarılmıştır. Konu hakkında ayrıca detaylı bilgi almak için http://www.evobt.com/sss.php#tab_4 linkimizi inceleyebilirsiniz. Evo Bilgi Teknolojileri olarak her konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön