Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) LG G3 Kasa Çatlağı.

Mehmet U. |

27 Ekim'de 1900 TL'ye aldığım G3 yaklaşık 1,5 ay önce yani 3,5 aylıkken kızıl ötesinden çatlaması görüldü. 1,5 ay daha bu şekilde kullandım. İnternetten bu sorunun G3'te kronik olduğunu öğrendim ve LG TRY aradım onlar da sorunu kronik olduğunu kabul edip özür dilediler ve bana 6 ayı geçmediği için LG TR garantili olsa birebir değiştirdiklerini söylediler.

EVO bt yi aradım ve yollayın dediler üzerine de bilgim olmadan teli hiçbir servise sokmayın dedim ve yolladıktan sonrada aradıklarında ve benimde aramamda kesinlikle değişim olmasını tüketici kanununda firmanın ayıplı maldan dolayı sorumlu olduğunu belirttim. Şimdi top EVO'da bekliyorum sorun çözülmezse mahkemeye kesin vereceğim.

Etiketler :

Ürün İade ve Değişim Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet U.
  17 Nisan
  19:57

  yazıklar olsun buraya ve telefonda defalarca kendilerine ve fatura üstüne yazmama rağmen cihazı servise sokup mahvetmişler. Şikayet var a yazdıktan sonra tıp diye aradılar telefonda da kesinlikle cihaz açılmayacak dedim servis değerlendirip dönüş yapacağız dediler sormadan danışmadan cihazın... . Etmişler. yazıklar olsun haftaya tüketici mahkemesine başvuracağım. 3 Kuruş parayla şirket kurup cihaz getiren herkes para kazanıyor hizmet, tüketici hakkı diyen yok. Diyecek çok laf var ama ah ah.

 • 14 Nisan
  12:28

  Değerli Müşterimiz,

  Telefon görüşmemizde de belirttiğimiz üzere cihazınız Teknik Servisimize ulaşmış Teknik ekibimiz tarafından değerlendirilecektir.

  Evo Bilgi Teknolojileri olarak her konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Saygılarımızla,
  Evo Bilgi Teknolojileri