Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Garanti Kapsamındaki Telefonumdan Darbe Bahanesiyle Ücret Talep Edi

Nazli E. |

Kipa'dan aldığım iPhone5 telefonumu, telefonun çekmemesi yaptığım görüşmelerde görüşmenin sona ermesi, karşı taraftan ses gelmemesi sebebiyle garantisinin bitmesine 4 gün kala 30.04.2015 tarihinde EVO Bilgi Teknolojileri'ne gönderdim.

Gözüm gibi baktığım kapakla kılıfla kullandığım ve yaklaşık 2 yıldır kullandığım telefonumun sert kapak kullanımından doğan çerçevesindeki birkaç çizikten dolayı, telefonuma darbe görmesi sebebiyle antenin kırıldığını ve 280 TL karşılığında telefonumu tamir edeceklerini söylediler, ısrarla telefonumu düşürmediği mi herhangi bir darbe görmediğini anlatmama rağmen kullanıcısı hatası olduğunu belirttiler.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  17:23

  Değerli Müşterimiz,

  Yapmış olduğumuz görüşmede Hizmet Bedelli Teknik Servis Hizmetleri Kapsamındaki işlemler hakkında detaylı bilgi aktarılmıştır. Konu hakkında ayrıca detaylı bilgi almak için http://www.evobt.com/sss.php#tab_4 linkimizi inceleyebilirsiniz.

  Evo Bilgi Teknolojileri olarak her konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

 • Nazli E.
  11 Mayıs
  12:08

  Telefonumu bu gün ücretinin verilmediği takdirde geri göndereceklerini telefonumun 2 gün içerisinde elimde olacağını ilettiler. Telefonumun garanti kapsamında ücretsiz tamir edilmesini istiyorum. Aksi takdirde tüketici hakem heyetine gideceğim. EVO garantili telefon aldığım için çok pişmanım, internette EVO bilgi teknolojileriyle ilgili olumlu tek bir yorum bulamadım.