18 Mart 2013

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Garanti Dışı Bırakıp Ücret İstiyor!

06/11/11 Dartyden almış olduğum s2 telefonumu aşırı yıpranmadan servise göndermiştim ve şarj soketinde sıvı teması var 150tl(kdvli) istendi. Daha sonrasında kabul etmedim ve cihazım geri geldi. 16 aylık kullanımım boyunca şarj ve ısınma sorunu yaşamazken telefonum hiç şarj olmadı ve çok ısınmaya başladı ve şarjı bitti.

Servise yolladım, dün aynı sorun üzerine bana mesaj yolladılar. Telefonum ilk giderken kontrol edilmesine rağmen cihazımda sorun yarattılar. Darty Müşteri Hizmetleri Kaymakamlığa bir dilekçe vermemin ise yarayacağını söyledi. Kaymakamlık olmazsa hukuki yollarla hakkımı arayacağım. EvoBT Garanti belgesi adlı kağıdı öylesine veren ve malesef ürünün arkasında durmayan bir şirket.

Batu 385 Okunma

Cevaplar

  • Batu30 Ekim 2013

    Tamamiyle bütün hukuksal haklarımı kullanacağım.Avrupa insan hakları mahkemesine kadar hatta ki hatta başbakanlık danışmanlarına yollayacağım bilgilendirmelere kadar tüm haklarımı kullanma kararındayım.

  • Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili Müşterimizin irtibat numarasına geri dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, EVO Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön