Merve T. Teşekkür Mesajı

firma yetkilileri benimle iletişime geçerek sorunu 3 gün içerisinde çözüme ulaştırdı.Özellikle s hanıma teşekkür ederim.

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Galaxy S4 Video Oynatma Sorununu Çözemedi.

Merve T. |

Evo garanti sağlayıcı firmaya Konya Kipa mağazasından almış olduğum Galaxy S4 ürününü 1 ay önce gönderdim. Telefonda kullandığım andan itibaren video oynatım sırasında ekranda önce kararma sonrada beyaz çizgilenmeler oluşuyordu.garantiden birşey yok deyip geri gönderdiler.Telefonun geldiği hafta sorun tekrarladı.3 hafta kadar önce tekrar gönderdim.Hala bir haber yok.Evo firmasının internet sitesinden cihaz sorgulama bölümünden telefon görünmüyor.henüz telefon gelmedi ve 2 kez mail atmama rağmen geri dönüş olmadı.Telefonun geldikten sonra sorunun yinelemesi halinde hakkımı tüketici mahkemelerinde arayacağımı bildirmek istiyorum.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve T.
  25 Ağustos
  13:15

  firma yetkilileri benimle iletişime geçerek sorunu 3 gün içerisinde çözüme ulaştırdı.Özellikle s hanıma teşekkür ederim.

 • 21 Ağustos
  15:01

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız ile ilgili olan şikayetinizin sürekliliğini bildirmeniz ve telefonunuzun servisimize varması doğrultusunda ekiplerimiz tarafından 2. defa inceleme başlatılmıştır.
  Yapmış olduğumuz inceleme doğrultusunda Teknik Servisimiz gerekli kontrolleri yeniden yapmış ve uygulamış olduğumuz testler sonucunda cihazınız sorunsuz olarak çalışmaktadır.
  Konu ile ilgili sizlere detaylı bilgilendirme yapılmış ve Teknik Servis çıkışı gerçekleştirilerek cihazınız tarafınıza yönlendirilimiştir.

  Saygılarımızla,
  Evo Bilgi Teknolojileri