18 Haziran 2015

Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Alakasız Arıza Tespiti.

Servise gönderdiğim (LG nexus 4) ürünün power tuşu laçkalaştı. Zor basıyor. Servis elemanları kullanıcı hatası tespit ederek 120 TL istiyorlar. Yahu cihazın içindeki butona kullanıcı nasıl müdahale edebilir? Cihazı kırmadan dökmeden bu butonu son kullanıcı nasıl bozabilir?
Servisin, samimiyetten uzak ve art niyetli bu tavrından tiksindim. Bundan sonra bunların servisi olduğu hiçbir ürünü almam alana da mani olurum.
Herkes saf bir bunlar uyanık!

Yunus 418 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 22 Haziran 2015

    Vallahi Şaka Gibisiniz. Cevapta verdiğiniz Linkte Herhangi bir açıklama yok! Boş bir sayfa! Kaldı ki Ürünümu açmamışsınız/İncelememişsiniz bile. (Vidaların olduğu yerlerdeki kir/pislik kalıntıları aynen duruyor. Ne Güzel Teknik Servis böyle. Gözle Kontrol! Sizdeki bu ters mantığa göre Ekranımdaki kılcal çizikler cihazımı garanti kapsamı dışında bırakacak! Cihazı aldığım dönemde en ucuz fiyatlı olmasının hikmetini anlamış olduk.

  • Evo Bilgi Teknolojileri (Servis) Temsilcisi22 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Daha önce yapmış olduğumuz görüşmede Hizmet Bedelli Teknik Servis Hizmetleri Kapsamındaki işlemler hakkında detaylı bilgi aktarılmıştır. Konu hakkında ayrıca detaylı bilgi almak için http://www.evobt.com/sss.php#tab_4 linkimizi inceleyebilirsiniz. Evo Bilgi Teknolojileri olarak her konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön