24 Ağustos 2015

Evmanya.com Ürünleri İade Ettim Para İadesi Yapmadılar!

Evmanya.com'dan annemlere sandalye aldım, ürünler geldi bir tanesinin montajını yaptıklarında ayaklarının yamuk olduğunu gördüler, artı ürün internetten gördüğümüzden daha basit malzemesi görüldüğü gibi değildi. Annemler beğenmediler iade etmek istediler Yurtiçi Kargo'ya verdik. Kargoya verirken Evmanya birde numara veriyor kargoya onu da verdik. 1 hafta önce filan kargo beni aradı ürünleri Aras Kargoya teslim etmişler çünkü Yurtiçi Kargoyla Evmanya'nın anlaşması bitmiş. Bir kargo takip numarası istedim veremediler. Ürün ortada yok parayı iade etmediler Evmanya'yı arıyorum mesaj atıyorum kimse ilgilenmiyor mesajlarımı hemen kapatıyorlar. Konuyla ilgilenmelerini istiyorum.

Mine 1.629 Okunma

Cevaplar

  • Mine25 Ağustos 2015

    Ayvalıktan kargoyu teslim ettiğimiz Yurtiçi kargoyu aradım. Şöyle bir durum olmuş. Kargoyu ayın 10 unda teslim almışlar, sistemlerinde verdiğiniz 9 haneli kodu kabul etmeyince sözleşme bitti diye düşünüp işimiz görülsün diye Aras Kargoya vermişler çünkü onların da sizinle anlaşması varmış. Aras Kargo ürünleri deponuza getirmiş depo kabul etmemiş. Aras Kargo gerisin geri Ayvalık şubeye getirmiş. Şu an Ayvalık aras kargoda ürünler. Tekrar size yurtiçi kargoyla iade etmek istediğimi söylediğimde benden para talep ediyorlar. Lütfen bu konuda yardımcı olun.

  • Mine25 Ağustos 2015

    Bende diyorumki zaten yurtiçi kargoya, verdiğiniz 364-062-283 numarasıyla teslim ettim. Yurtiçi Kargo tekrar beni arayıp anlaşmanın bittiğini ürünleri aras kargoya teslim ettiklerini söyledi. Siz diyorsunuz ki ürünleri almadık bende diyorum ki teslim ettim. Burada sorunun kimde olduğu beni ilgilendirmiyor. Sizin iade prosedürünüze uygun olarak önce internetten iade işlemi yapıp verdiğiniz kargo kodunuyla yurtiçi kargoya ürünü teslim ettim. Burada benim başka yapabileceğim bir şey yok. Yurtiçi kargonun neden size getirmediğini bilmiyorum. Ya da neden aras kargoya veriyoruz dediklerini. Sizin burada müşteri memnuniyeti açısından kargoyu sorgulayıp öğrenmeniz gerek. Ve beni bilgilendirmeniz gerek.

  • Evmanya.com Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Merhabalar, İade gönderimini belirttiğimiz gibi iade kodu ile yurtiçi kargoya verilmesini gerekmektedir.Anlaşma bitti vb... gibi bir durum söz konusu değildir.İlgili ürünleri tarafımıza size aktardığımız iade kodu ile yurtiçi kargoya vermeniz gerekmektedir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön