28 Mart 2014

Evmanya.com Talebimi Umursamadılar

Ocak ayında Evmanya.com dan satın aldığım taç marka lisanslı battaniye ambalajı birkaç yerden yırtık vaziyette elime ulaştı, ambalajı bu şekilde kullanamayacağımdan ürünü iade etmek yerine yeni ambalaj talep ettim, bu tarihe kadar sorunumu çözmek için en ufak bir çaba harcamadıklarını taç müşteri hizmetlerini aradığımda anladım beni sürekli oyalamışlar taç yetkilisi kendilerinden ambalaj talebi yapılmadığını yapıldığı takdirde ambalajı göndermeye hazır olduklarını bana iletti.


Durumu izah ettiğimde en ufak bir mazeret ya da çözmeye yönelik bir hareket göremedim bu süreçte arayan durumu takip eden taraf hep ben oldum, sorunu çözmek için adım atmadıkları gibi beni durumdan haberdar etmediler bile.

Fulya 240 Okunma

Cevaplar

 • Evmanya.com Temsilcisi13 Mayıs 2014

  Merhaba Fulya Hanım, Probleminiz çözümlendiği için çok memnunuz.Yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla...

 • Fulya'nın Teşekkür Mesajı01 Nisan 2014

  ambalajı kontrol ettim, sağlam, ürün içine sığdı, teşekkürler TAÇ...

 • Fulya01 Nisan 2014

  şimdi bu değerlendirmem şöyle; personelden hiç memnun değilim (0), yöneticileri beni aradığı için memnunum (3), çözüm; Taçla bir daha görüşmemi istediler, çözemezsem kendileri devreye girecekti bu yüzden (5),tercih eder miyim bazı şartlarda evet bu yüzden (3)

 • Fulya01 Nisan 2014

  söz konusu ambalaj dün itibariyle (31.03.2014) elime ulaştı, ancak biraz küçük, ürünün içine sığıp sığmadığını kontrol edip, firmaya (TAÇ a) dönüş yapacağım

 • Fulya'nın Teşekkür Mesajı29 Mart 2014

  şikayetimle ilgili sorunum dün itibariyle (28.03.2014) çözülmüştür. dün bir kez daha Taç firmasını aradım yeni bir gelişme olduğunu müşteri temsilcisine izah ettim hem bu şikayeti açtığımı hem de Evmanya.com yetkilisinin bana telefonda izah ettiklerini anlattım zira Evmanya.com yetkilisi beni perşembe akşamı (27.03.2014) telefonla arayıp kendi temsilcisinin Taç temsilcisiyle görüştüğünü ambalajı ürün yurt dışı menşeili olduğundan ürün sayısıyla eşit olduğundan gönderemeyeceklerini söylediğini iletti aynı zamanda yaşanan aksaklık ve gecikmeden dolayı özürlerini iletti konunun kendisine yeni iletildiğini söyledi ve sorunu çözmek için neler yapabileceğimizi görüştük. yaklaşımı iyi niyetli ve gerçekten sorunu çözmek amaçlıydı. ben de kendisine ertesi gün Taç ı arayıp bana anlattıklarını onlara aktaracağımı ve soracağımı söyledim. Dün Taç ı aradım yetkiliye Evmanya.com un yetkilisinin dediklerini anlattım ve anladım ki iki firma temsilcilerinin arasında yanlış anlaşılma yaşanmış. Taç firması 'nda görüştüğüm yetkili adresime ambalajı göndereceklerini söyledi. sorunun bugüne kadar çözülmemesi malesef evmanya.com temsilcilerinin bu konuya yeterince ilgi ve alaka göstermeyişlerindendir. bir de konuyu yeterince anlamayıp karşı tarafa doğru izah edemeyişlerindendir. evmanya.com yetkilisine de durumu zamanında iletmemişler. sonuçta sorunum çözüldüğü için mutluyum geç de olsa bir çözüm bulundu ve inşallah ambalajıma kavuşacağım ancak bu sorunu benim çözdüğümü bir kez daha belirtmek isterim. ambalaj elime ulaşınca buraya bilgi mesajı yazacağım. teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön