05 Ekim 2015

Evmanya.com Satılan Ürünleri Tedarik Edemiyorlar.

19 Ağustos 2015 tarihli alışverişim yaklaşım olarak bir buçuk ay geçmiş olmasına rağmen halen tedarik edilememiştir. Bakın kargolanması aşamasına bile gelememiştir, dikkatinizi çekmek isterim. Bu sorunumla ilgili olarak;
21/09/2015 tarihindeki destek talebim 'sorun çözümlendi' bildirimi ile 'Siparişiniz 28.09.2015 tarihine kadar kargoya verilecektir' şeklinde cevaplanmıştır.
21/09/2015 tarihindeki diğer bir bilgilendirme talebime bu sefer de yukarıda verilen cevabın ayın 29'unu içeren versiyonu otomatik olarak yollanmıştır.
30/09/2015 tarihinde eklemiş olduğum fotoğrafta görüleceği gibi, bu sefer hiçbir diyaloğa geçilmeden sorunun çözüldüğü ibaresiyle talep kapatılmıştır.

Gizem 250 Okunma

Cevaplar

 • Gizem05 Kasım 2015

  Ürünüme kavuştum. Firmanın üst yetkililerinin birebir ilgisine teşekkür ederim. Dilerim şikayetin temel nedeni (üreticiden kaynaklı olmayan nedeni) firma tarafından iyi okunabilmiştir ve kimse için tekrarlanmaz.

 • Gizem12 Ekim 2015

  Tarafıma yapılan yeni bilgilendirmede "Siparişiniz tekrar kontrol edilmiştir. Gönderimi ile ilgili herhangi bir problem bulunmamaktadır. Siparişiniz 13/10 tarihine kadar kargoya verilerek, İstanbul içi için 2 iş günü, İstanbul dışı için 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır. " denmektedir. Bilgi aldığım için teşekkür ederim ve nitekim yine üretici firma ile sorunu çözememenizin ceremesini yalnızca ben çektiğim için gerginim. Nitekim hala konu başlığında paylaştığım sorunun çözülmediği ortadadır. Ayın 15'inde benimle yeni bir ileri öteleme bilgisi paylaşacak mısınız acaba? Ona göre kendimi zahmete sokmak istemiyorum. Ben size sormadan devamlı olarak beklemede kalayım.

 • Gizem08 Ekim 2015

  Bu sefer daha farklı sonuçlanmasını umarak, ayın 10'unu merakla beklemekdeyim. İletişimin parmakların ucu kadar uzağında olduğu bir çağda, bunu başaramamak belli bir niyet barındırmalıdır. "Eğer firmadan daha erken bir gönderim yapma şansımız olsa size ürünün gönderimi sağlıyor olurduk" demek yerine "Firma politikamıza uysaydı; sizinle mağduriyetinizi, sorumluluğumuzu kabul ederek konuşabiliyor olurduk. " demeniz gerekmekteydi sanırım. Tarafıma bu kez otomatik herhangi bir yanıt içermeyen bir şekilde geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim, Şikayetvar.com'da gözler önünde olmamızın avantajı diye düşünüyorum. İyi çalışmalar...

 • Evmanya.com Temsilcisi05 Ekim 2015

  Merhabalar, Üretimde kaynaklanan sorundan dolayı firmada yaşanan sıkıntıyı size ilettik.Üretici firma da tarafınızla görüştü ve size bilgilendirmede bulundu.Üretim tamamlanıp gönderilebileceği tarihi de tarafınıza ilettiler.Eğer firmadan daha erken bir gönderim yapma şansımız olsa size ürünün gönderimi sağlıyor olurduk.Anlayışınızı rica ediyoruz.Belirtilen 10.10.2015 tarihinde gönderim yapılacağı bilgisini tekrar tarafınızla paylaşmak istiyoruz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön