Evmanya.com Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

Rıdvan Ç. |

Site üzerinden bir TV ünitesi aldım fakat ürün sayfasında bu ürün için montaj hizmeti olduğu belirtilmektedir ve montajla ilgili ücretli olduğu belirtilmediğinden ürünle birlikte olduğunu düşünerek ürünü satın aldım ürün ödemesini kartla yaparken ise montajla ilgili ücretlidir vs bilgi yoktu.

İletişime geçtiğimde ise şikayet oluşturmak istiyorum dediğimde yardımcı olamayacaklarını şikayet alamadıklarını ve müdürlük vs başka iletişime geçebileceğimiz bir numaranın vs. olmadığını söylediler. Anlayacağınız karşınıza çıkacak sorunlarda muhatap alacağınız hiç kimse yok. Bunun için tek çare tüketici hakları.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 06 Mart
    13:25

    Merhaba Rıdvan Bey,

    Ürünlerin hem sayfasında hem de montaj hizmeti aldığınızda ilgili montaj hizmeti bilgisi çıkmaktadır.Montajın ücretsiz olduğu yönünde bir bilgi bulunmamaktadır.Montaj hizmeti almak istiyorum seçeneğinden sepete ekleyerek siparişinizi verip montaj hizmetini satın alabilirsiniz.Ayrıca ürünle ilgili erken gönderim talebiniz olmuş, sipariş verdiğiniz gün sizi memnun etmek adına aynı gün ürünü kargoladık.

    Saygılarımızla...