Evmanya.com Yanıltıcı Stok Durumu Ve Tedarik Bilgisi!

İlgın B. |

Evmanya.com'dan 8 Ağustos tarihinde kitaplık aldım. "en geç 15 Ağustos'a kadar kargoda" ibaresi vardı. Yine de sipariş vermeden aradım stok durumunu teyit ettirmek için. Bayan ''evet stoklarımızda mevcuttur'' dedi. 15 Ağustos geçti kargo bilgisi yok. Tekrar aradım özür dileriz gecikecek 19 Ağustos verilecek kargoya diye email geldi (zaten arayınca hemen telefonda da bilgi vermiyorlar. Kaydınız oluşturuldu size dönecekler diyorlar ve email geliyor)

19 Ağustos günü de 22 Ağustos'ta verilecek kargoya diye email geldi. Az önce aradım 2014 'de de tencere seti almıştım ve aylarca gelmedi, iptal etmiştim. Size niye bir şans daha verdim bilmiyorum dedim, şikayet emaili göndermiştim geçen hafta hiç geri dönen olmadı. Telefondaki bayan tekrar "kayıt oluşturdu" bana bugün dönecekler. Bugün de verilmezse iptal ettireceğim, çünkü yazlık evimize alıyoruz zaten vs... Tatilimiz bitti eve dönüyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlgın B.
  28 Ağustos
  23:33

  Gerçekten inanılır gibi değil, haftalarca bekledik sonunda geldi kitaplık, bir açtık koliyi içinde ne köşe koruyucu polisitren vs... var, bu kadar kalitesiz ürün olamaz. Pek çok köşe hasar görmüş, çıkarttık kutudan arka panelin bir bölümü eksik, vidalardan birinin ici metal dolu tornavida başı girmiyor, ayaklardan biri kırık yanı nereden başlayayım, keşke resim eklenebilseydi. Email attım, para iadesi talep ettim.

 • İlgın B.
  25 Ağustos
  09:43

  48 saat içinde bilgilendirmeyi bırakın arayan, soran, emaille bile bilgilendiren olmadı. 22 ağustos'tan beri her gün aradım, 23 u salı çıkacağı söylendi 24 ünde yine aradım 24 ünde çıkacağı ve benim kargo takip numarası ile arayıp bilgilendirilecegim söylendi. Ne arayan ne soran! Simdi aradım daha çıkmamış iptal ettirdim. Bu kadar rezalet görülmemiştir. Böyle bir firma nasıl varolabiliyor inanamıyorum...

 • 22 Ağustos
  13:38

  Merhaba

  Konu ile ilgili inceleme başlatılmıştır. 48 saat içinde konu ile bilgilendirme tarafınıza sağlanacaktır.

  Evmanya.com