31 Ağustos 2016

Evmanya.com Umursamaz Firma!

Evmanya.com'dan "çok amaçlı dolap" aldık fakat paketi açınca dolabın ayakları ile raflarından birinin olmadığını fark ettik. Daha önce aldığımız kitaplıkta da aynı sorunu yaşamıştık, zira kitaplığın da bazı parçaları çıkmamıştı; şimdi almış olduğum dolabın parçaları da eksik çıktı. Parçalar neden kontrol edilip konulmuyor, anlamış değilim! Bununla birlikte paketin içinden çıkan kurulum kılavuzu silik ve hiçbir şey anlaşılmıyor. Mağduriyetimi Evmanya.com'a ayın 23'unde bildirmeme rağmen dönüş yapılmadı ve ilgilenilmedi! Hem parasını ödediğim bir ürünün parçaları eksik çıktı hem de onca yoğunluğum arasında sürekli ben aramak zorunda kalıyorum! 1 haftadır parçaların gönderilmesini bekliyorum! Böyle bir ciddiyetsizlik olamaz! Bir daha kesinlikle ve kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayacağım da yaptırmayacağım da! Eksik olan parçalar da çok zahmet olacak ama bir an önce gönderilsin!

Zehra 249 Okunma

Cevaplar

 • Zehra01 Eylül 2016

  Kesinlikle ve kesinlikle siteden alınacak hiçbir mobilyayı tavsiye etmiyorum. Görseldeki ürün ile gelen ürün uyuşmuyor. Almış olduğum "Evmanya Haus 4 Kapaklı Ara Bölmeli Çok Amaçlı Dolabın" rafı ve ayakları eksik çıktı (ki daha önce almış olduğum bir kitaplıkta da aynı sorunu yaşamıştım). Eksik parçalar, 2 hafta sonra gönderilebildi! Ayrıca üründe çizikler, çatlaklar var; bununla birlikte görselde ürünün ayakları metal gözüküyor lakin gelen ayaklar plastik ve kullanışsız! Evmanya.com da ürün hakkında yaptığım olumsuz yorumu, yayımlamıyor. Siteden yapacağınız alışverişlerde değil bin kere yüz bin kere düşünün derim.

 • Evmanya.com Temsilcisi31 Ağustos 2016

  Merhaba Takip numarası: 40ff04dcdea3 sürat kargo ile gönderimi gerçekleşecektir. Saygılarımızla

 • Evmanya.com Temsilcisi31 Ağustos 2016

  Merhaba , Kayıt oluşturulmuştur. Yarın gönderim sağlanacaktır. Saygılarımızla

 • Evmanya.com Temsilcisi31 Ağustos 2016

  Merhaba Konu ile ilgili inceleme başlatılmıştır. 48 saat içinde konu ile bilgilendirme tarafınıza sağlanacaktır. Evmanya.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön