Evmanya.com Stokta Olmayan Ürünü Satıyor!

Nesl,han Ö. |

Evmanya.com'dan 2 tablosu aldım. Değeri 135 TL civarıydı. Tablolardan biri 15 gün içinde elime ulaştı. Diğerinin tedarik sürecinde olduğunu kargo takibi kısmından okudum. Bu sürenin üzerinden 10 gün daha geçti.Daha sonra sitenin canlı destek hattından ürünümüm gelmediğini ürün hakkında ki sıkıntımı dile getirdim.

Bana tedarik edileceğini bir kaç gün beklememi söylediler. Bekledim sitenin müşteri destek hattını 3- 4 kez arayarak durumu izah ettim ürünün olmadığını muadil bir ürün önerebiliriz dediler, ben de satın aldığım ürün madem elinizde yok neden bu ürünü satıyorsunuz dedim. Bana ellerinde olmayan bir ürünü satmışlar, ürünümü istiyorum ve başka ürün istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nesl,han Ö.
  24 Ekim
  16:47

  şu anda bu sitede şikayetim ile ilgili bilgileri okurken bile ev manya adlı sitenin reklamları yan sayfalrde açılıyor ve benim satın aldığım tablo indirimli olarak o reklamlarda geçiyor .ellerinde yok olduğunu söylemişlerdi.

 • Nesl,han Ö.
  24 Ekim
  16:41

  bunca zaman aranmayıp yetkili kişilerin araya girerek aranmamı etik bulmuyorum.

 • Nesl,han Ö.
  24 Ekim
  16:39

  hiçbir şekilde memnun olmadım. sadece size yani şikayetim var adlı site yetkililerine ilgilerinden dolayı çok teşekkürediyorum

 • 23 Ekim
  17:35

  Merhaba Neslihan Hanım,

  En kısa sürede para iadeniz gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla...