Serkan S. Teşekkür Mesajı

Evmanya.com yetkilisi benimle ivedilikle irtibata geçerek süreç hakkında beni bilgilendirdi, ilgisi için teşekkür ederim.

Evmanya.com Özensiz, Korumaıiz Ürün Gönderimi!

Serkan S. |

1084284 siparişim kapsamında tarafıma ulaştırılan teslimattaki 6 parçalı porselen ürünün hiçbir parçasının koruyucuya sarılmadan yollandığı, yalnızca paketin dışının koruyucu ile kaplandığı ve dolayısıyla 6 fincandan 4'ünün kırık olduğu görülmüştür.

Görülüyor ki, kargo taşıma hatasından ötürü değil, paketleme hatasından ötürü ürünler kırılmıştır. İade işlemlerini başlattım, sürecin takipçisi olacağım ancak asıl soru, porselen ürünlerin nasıl bu kadar özensizce gönderildiğidir. Konu ile alakalı mağduriyetimin acilen giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan S.
  17 Nisan
  16:58

  Kırık gönderilen ürünün tekrar gönderimi sağlandı, elime ulaştığında ne kadar özenle ambalajlandığını gördüm, takdir ediyorum. Bu vesileyle ivedi sorun çözme kabiliyetine sahip olduğunu göstermiş olan müşteri hizmetleri yetkilisi Tuğçe Hanım\'a teşekkürü borç bilirim.

 • Serkan S.
  09 Nisan
  16:45

  Evmanya.com yetkilisi benimle ivedilikle irtibata geçerek süreç hakkında beni bilgilendirdi, ilgisi için teşekkür ederim.

 • 09 Nisan
  15:07

  Merhaba Serkan Bey,

  Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz.Konuya ilişkin tarafınızla iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla...