09 Nisan 2015

Evmanya.com Özensiz, Korumaıiz Ürün Gönderimi!

1084284 siparişim kapsamında tarafıma ulaştırılan teslimattaki 6 parçalı porselen ürünün hiçbir parçasının koruyucuya sarılmadan yollandığı, yalnızca paketin dışının koruyucu ile kaplandığı ve dolayısıyla 6 fincandan 4'ünün kırık olduğu görülmüştür.

Görülüyor ki, kargo taşıma hatasından ötürü değil, paketleme hatasından ötürü ürünler kırılmıştır. İade işlemlerini başlattım, sürecin takipçisi olacağım ancak asıl soru, porselen ürünlerin nasıl bu kadar özensizce gönderildiğidir. Konu ile alakalı mağduriyetimin acilen giderilmesini rica ederim.

Serkan 723 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı17 Nisan 2015

    Kırık gönderilen ürünün tekrar gönderimi sağlandı, elime ulaştığında ne kadar özenle ambalajlandığını gördüm, takdir ediyorum. Bu vesileyle ivedi sorun çözme kabiliyetine sahip olduğunu göstermiş olan müşteri hizmetleri yetkilisi Tuğçe Hanım'a teşekkürü borç bilirim.

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı09 Nisan 2015

    Evmanya.com yetkilisi benimle ivedilikle irtibata geçerek süreç hakkında beni bilgilendirdi, ilgisi için teşekkür ederim.

  • Evmanya.com Temsilcisi09 Nisan 2015

    Merhaba Serkan Bey, Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz.Konuya ilişkin tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön