31 Ekim 2016

Evmanya.com Ödeme Onayı Aldıkları Ekstresini Dahi Ödediğim Siparişimi İptal Etmişler.

3D secure kullanarak aynı gün içinde 3 adet sipariş yaptım. Ödeme taraflarına ulaştı ve sipariş sayfamda kargolama tarihleri bile görünürken fraud şüphesi adı altında siparişimi iptal etmişler. Bunu bana mail yoluyla bildirmedikleri gibi bankama da herhangi bir bilgi vermemişler. Şuanda sipariş sayfamda siparişi benim iptal ettiğim ve 3 gün içinde onaylanacağına dair şu yazı bulunmaktadır "başvurunuzda belirttiğiniz ürünlere dair iptal talebiniz işleme alınmıştır. Ortalama 3 iş günü içinde iptal talebiniz incelenip onaylanacaktır. Siparişi öncelikle ben iptal etmedim! Kendi kafalarına göre güvenliğimize takıldı adı altında kendileri iptal etmişler. Telefon ile konuştuğumda siparişi tekrar yapmam gerektiği söyleniyor. Aynı sipariş listesini yeniden yaptığımda aldığım ürünlerde 215 TL'lık bir fiyat farkı bulunuyor. Pazartesi günü ticaret il müdürlüğüne başvuruda bulunacağım.

Ali 926 Okunma

Cevaplar

  • Ali 07 Kasım 2016

    Ayni isim, ayni kredi kartı ve ayni adres'e yapılan üç sipariş de isim tutarsızlığı nasıl olabilir. İptal işlemi benim tarafımdan yapılmış gözüküyor. Çok samimiyetsiz açıklamarda bulunan bir firma. İlk görüşmede "3D ile ödeme yapılmadığı için iptal edildi "diyen müşteri temsilcisinin biraz üzerine gidince ve bankadan 3D ile ödeme alındığını görünce yeni bahaneler üretmesi... Kişisel fikrim uzak durulması gereken bir alışveriş sitesi olduğudur.

  • Evmanya.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba Ödeme iadeniz gerçekleşmiştir. Başka siparişlerde aynı kart ile alıveriş yapmış olduğunuz ve bu siparişlerde isim tutarsız olduğu gözlemlenmiştir. Bu sebepten işleminiz onay almamış ve iadesi yapılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön