Evmanya.com İptal Edilen Ürünün Para İadesi Yapılmadı...

Talha C. |

4 Ekim tarihinde Evmanya.com üzerinden 14583** sipariş numaralı iki parça ürün talep ettim 329,98 TL tutarında. Kredi kartımı kullanarak tabi. Anında kesildi bu miktar. Ancak 4ünde sipariş ettiğim ürün bana 25'inde kargolanacakmış bir masa bir sandalye. Geç olduğu için iptal etmek istedim 7 Ekim'de. 10 Ekim saat 12.04 itibariyle iptal işlemi gerçekleşti para iadesi yapıldı diyen mail aldım. Hesaplarımda bu iadeyi göremeyip müşteri hizmetlerini aradım ki o ayrı bir olay telefona cevap vermiyorlar. Referans numarası verdi Ziraat Bankası'na iadeyi buradan yaptık diye, bankayı aradım belki ben göremiyorum diye böyle bir iadenin gerçekleşmediğini söylediler. Arıyorum telefona çıkmıyorlar, mail attım geri dönmediler. Tam bir felaket örneği sergileniyor. Tamamıyla şahsi kanaatim.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Talha C.
  12 Ekim
  21:21

  Bugün itibariyle ödeme işlemi gerçekleşti. Ancak haber edeceğiz muhakkak sözünü tutmadınız. Her neyse. Teşekkürler ilginiz için. İyi akşamlar.

 • Talha C.
  11 Ekim
  18:31

  Biraz önce yeniden aradım. Sinem Hanım müşteri temsilcisi, yapmış olduğum görüşme neticesinde hala söyledikleri şey ücret iadesinin yapıldığı yönünde. Hesap dökümü istedim yarın göndereceklerini söyledi. Aynı şekilde hesap dökümüyle karşılık vereceğimi zaten ilettim kendilerine. 1 TL, 300 TL, ya da 5000 TL hiç önemi yok. Siz kurumsal bir firma bir şirket iseniz kusura bakmayın arkadaş. Bırakacak da değilim peşini. Ve halihazırda sıkıntı olması durumunda iki avukatla görüşmelere de başlamış bulunmaktayım. Bilginize.

 • 10 Ekim
  19:57

  Merhaba

  Konu ile ilgili inceleme başlatılmıştır. 48 saat içinde konu ile bilgilendirme tarafınıza sağlanacaktır.

  Evmanya.com