06 Haziran 2015

Evmanya.com İki Kere Eksik Gönderilen Ürünler.

Evmanya.com'dan bir siparişim oldu. Siparişim dört kapılı bir çekmeceli gardrop. Lakin ürünün kapıları ve arka kısmın kontrplak gönderilmemişti. Bunun yerine sağ ve sol tablaları iki kere paketlenip gönderilmişti. Konuyla ilgili iletişime geçtim. Eksik kısımların gönderileceğini söylediler. Fakat yine sağ ve sol tablalar geldi. Bir parça nasıl olur da iki kere yanlış gönderilir? Ön kapak ve arka kapak eksik denmesine rağmen nasıl olur da sağ ve sol kısımlar fazladan gönderilmişken daha önceden bir daha gönderilir? Bu nasıl bir ticaret anlayışıdır? Ve bu sorunu kim çözecektir?

Serdar 585 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 05 Temmuz 2015

    Değerli Tüketiciler kesinlikle Evmanya.com'dan alışveriş yapmayınız. İlgisiz ve sözünde durmaz bir alışveriş sitesi. 2 ay oldu siparişim eksik olarak elime geçeli hala eksikleri tamamlamadılar. Uzak durunuz.

  • Serdar 25 Haziran 2015

    Evmanya.com'dan siparişim oldu. Siparişim 21.05.2015 tarihinde kargoya verildi. Gelen kargoda ürünün parçaları eksikti. Firma ile iletişime geçtim yaklaşık 15 günde eksik diye belirttiğim ürünün parçalarını gönderdiler. Lakin gelen parçalar yine eksik, yine hatalıydı. Konuyla ilgili hemen iletişime geçtim. Parçaların gönderileceğini, mağduriyetimin giderileceğini belirttiler. Aradan bir 15 gün daha geçti. Gönderilecek denilen parçalar hala gönderilmedi. Bu süreçte defalarca müşteri temsilcileriyle konuştum. Siparişimi vereli 1 ayı aşkın bir süre oldu. Bugün görüştüğüm ismini Tuğçe olarak belirten müşteri temsilcisi telefonu suratıma kapattı. Bu sorunu sanırım uzaylılar çözecek (!)

  • Evmanya.com Temsilcisi08 Haziran 2015

    Merhaba Serdar Bey, Tedarikçimiz ile iletişime geçip hatalı parçaların gönderildiğini ilettik.Tarafınızla en kısa zamanda iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön