01 Kasım 2016

Evmanya.com Geciken Satın Alım Süreci...

07.10.2016'da sipariş ettiğim 4 adet perdenin ilk 2 adeti 8 Ekim 2016'da yola çıktı ve tarafıma ulaştı. Perdelerin gecikme sürelerini tahmin edemediğim için o esnada bulunduğum Antalya adresini Evmanya.com hesabıma tanımlamıştım. 2 hafta önce perdelerim hala gelmeyince İstanbul'da ki evime dönüş yaptığım için perdelerin bu adrese gönderilmesini talep ettim ve adres değişikliğinin başarı ile yapıldığını belirttiler.

26 Ekim tarihinde telefonuma perdeleriniz yola çıktı kargonuzu takip edebilirsiniz mesajı gelince detayları kontrol ettiğimde perdelerin Antalya adresine gönderildiğini fark ettim ve yine Evmanya'yı aradığımda hatanın Yurtiçi Kargoya bildirildiğini perdelerin Antalya'dan İstanbul'a geleceğini D***isimli müşteri temsilcisi teyit etti. Bugün 1 Kasım ben Evmanya'yı arıyorum ve perdeler Antalya da teslim edilmiştir bizim yapacağımız bir şey yok gibi yanıt alıyorum.

Damla 868 Okunma

Cevaplar

  • Damla 08 Kasım 2016

    Perdelerimi bir komşumdan rica ederek İstanbul adresime gönderilmesini rica ettim. Evmanya.com konu ile ilgili geri dönüş bile sağlamadı. Bu kadar kayıtsızlık pes denilecek düzeyde.

  • Evmanya.com Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba Firmaya bilgilendirme sağlanılmıştır. En kısa sürede talebiniz işleme alınacaktır. Saygılarımızla Evmanya.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön