03 Eylül 2013

Evmanya.com Geç ve Eksik Teslimat!

18.08.2013 tarihinde Evmanya.com'dan verdiğim 5 parça ürün siparişinin bir parçası 4 gün sonra geldi ve diğerleri için beklemeye devam ettik, 2 gün sonra ürünlerinin 2 tanesinin teslim edilemeyeceği söylendi siparişi iptal ettiler. Geçtiğimiz hafta bir parçası daha geldi ve en son 28-30 ağustos tarihlerinde kargoya verileceği yazan banyo dolabım 12 gün beklememe rağmen gönderilmedi ve sistemde de teslim aldığım yazıyordu.

Dün tartışarak bilgi alabildiğim kişi bana ürünün cuma günü yani ayın 6'sın da teslim edeceğini söyledi. Bir şirket nasıl bu kadar çok insana aynı yanıltıcılığı yapıyor, parasını kullanıp ürününü teslim etmiyor, inanamıyorum. Para iadesinde çıkacak en ufak bir sorunda dava açacağım.

Sevdiye 95 Okunma

Cevaplar

  • Sevdiye09 Eylül 2013

    Şikayet sürecinde müşteri ilişkilerinden fatih beyle görüştüm kendisi en güzel şekilde ilgilendi ve bilgi verdi ancak gelen üründe sorun var bu seferde. İçinden kurulum kağıdı çıkmadı, bir link verilmiş, bu linkte ürünümüzün kurulumu yok, menteşesi bozuk çıktı ve içindeki vidalar deliklere sığmıyor. Kendimiz yapmak zorunda kaldık. Evmanyaya önerim bir daha asla ve asla bu tedarikçiyle çalışmasın. Bir daha da ikeadan başka hiçbir yerden mobilya almayacağım.

  • Evmanya.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    Merhabalar, Siparişiniz tarafınıza ulaşmak adına yola çıkmıştır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön